Komputer stacjonarny DELL OptiPlex 7090 Micro
339942
Procesor: | - | Numer fabryczny: | 3G7QBN3 | |
Pamięć: | - | monitor: | - | |
Dysk twardy: | - | drukarka: | - |
Nazwa: Komputer stacjonarny
Model: OptiPlex 7090 Micro
Rok produkcji: b.d zakupiono 2022
Wytwórca: DELL
Kraj wytworzenia: Polska
Nr identyfikacyjny: 3G7QBN3
• Zasilanie 200-240 V/50-60Hz
• Wymiary 18 x 36 x 18 cm
• Masa 1,4 kg
• RAM 16 GB
• Procesor IC i5 2,3 GHz
• Dysk twardy brak
• Grafika zintegrowana
• Antena
• Zasilacz
* konfiguracja wg. www.dell.com/support dla nr seryjnego
Przedmiot szacowania: komputer stacjonarny.
• zdemontowano dysk twardy
Uszkodzenia
• niewielkie zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
• zadrapania, zarysowania powierzchni obudowy
• brak hasła systemu
• brak hasła BIOS
• zweryfikowano wg. www.dell.com/support dla nr seryjnego
Historia napraw i konserwacji
• wymaga instalacji dysku twardego, systemu systemu operacyjnego
• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji