Komputer diagnostyczny Bosch KTS 560 2019r.

338554

Aktualna cena (bez VAT): 8 900,00 zł

Komputer diagnostyczny Bosch KTS 560
Producent: BOSCH   Numer fabryczny: 120004532
Rok produkcji: 2019

Nazwa: KOMPUTER DIAGNOSTYCZNY
Model: KTS 560
Rok produkcji: 2019
Wytwórca: BOSCH
Nr identyfikacyjny: 120004532

• Zasilanie 220-400 V/50-60Hz
• Wymiary 20 x 15 x 4 cm
• Masa 2 kg
• Przekątna ekranu 11,6’
• Dysk twardy brak
• Procesor IC 2,3 GHz
• RAM 8 GB
• Grafika HD Graphics 1 GB

• Kabel zasilające, zasilacz
• Walizka transportowa.
• Zewnętrzna nagrywarka DVD eBAU108-11
• Tester BOSCH KTS 560
• Złącze OBD

Przedmiot szacowania: urządzenie diagnostyczne pozwalające na kompleksową diagnostykę pojazdu, w tym m.in.
odczyt i kasowanie kodów usterek, test podzespołów wykonawczych, pomiar parametrów, regulacja podstawowa, kodowanie, kasowanie inspekcji.

• zdemontowano dysk twardy
• urządzenie niewyposażone w dedykowany zasilacz dla Tester BOSCH KTS 560, okablowanie USB do przyłączenia nagrywarki
Uszkodzenia
• niewielkie zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
• znaczne zabrudzenia eksploatacyjne
• zadrapania, otarcia, odkształcenia
• po przyłączeniu zasilania komputer KTS 560 uruchamia się
• nie weryfikowano Tester BOSCH KTS 560; eBAU108-11
Historia napraw i konserwacji
• wymaga instalacji dysku twardego, systemu operacyjnego

• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji