IVECO / PLANDEX DAILY 70C18 3.0 AUTOMAT 2022r.
412831
| Marka, Model: | IVECO / PLANDEX DAILY 70C18 3.0 AUTOMAT | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2022-04-28 | |
| Rok produkcji: | 2022 | Data pierwszej rejestracji za granicą: | - | |
| Przebieg odczytany: | 354940km | Liczba kluczy: | 2 | |
| Silnik: | 2998ccm (Moc 175KM/129KW) | Czy jest instrukcja obługi: | Tak | |
| Skrzynia biegów: | Automatyczna | Czy jest książka przeglądów: | Tak | |
| Liczba osi: | 2 | Masa całkowita: | 7200 | |
| Liczba miejsc: | 3 | Masa własna: | 4045 | |
| Typ nadwozia: | Skrzyniowy | Data następnego badania technicznego: | 2026-06-03 | |
| VIN: | ZCFC672C3N5471459 | Układ i liczba cylindrów: | R4 | |
| Nr rejestracyjny: | FG6431N | Przebieg szacowany: | - | |
| Norma EURO: | 6 | Rodzaj zawieszenia: | - | |
| Ładowność: | 3155kg |
Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono wycieki oleju z silnika i podwyższoną głośność pracy turbosprężarki. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Dolna osłona silnika - pojazd niewyposażany. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych i serwisowych.
Działanie układu kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Układ hamulcowy – działanie układu w normie, stwierdzono powiększone zużycie elementów ciernych układu. Tarcze i klocki hamulcowe osi przedniej kwalifikują się do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Rozstaw osi ok. 5100mm. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych i serwisowych.
Barwa nadwozia – szara. Zderzak przedni – drobne miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa na poszyciu zewnętrznym, drobne odpryski i zarysowania; atrapa chłodnicy - miejscowe odpryski i zarysowania. Szyba czołowa – miejscowe odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej, naklejki i liczne ślady kleju w części wewnętrznej. Pokrywa komory silnika – miejscowe zagięcia, zarysowania odpryski powłoki lakierowej. Reflektory przednie - miejscowe zarysowania na powierzchni zewnętrznej, ślady kleju na połączeniu klosza z obudową. Błotnik prawy – drobne odpryski i zarysowania, naklejka. Lustro boczne prawe - miejscowe zarysowania. Drzwi prawe - drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej, drobne deformacje struktury powłoki lakierowej. Próg prawy - miejscowe odpryski i zarysowania. Kabina sypialna, owiewki kabiny, spojler - miejscowe odpryski i zarysowania powłoki lakierowej, miejscowe odkształcenia, miejscowe ubytki powłoki lakierowej, bark bata anteny. Próg lewy - miejscowe odpryski i zarysowania. Drzwi lewe – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej, ubytki powłoki lakierowej na krawędzi tylnej. Lustro boczne lewe - miejscowe zarysowania. Błotnik lewy – drobne odpryski i zarysowania, naklejka. Wnęki drzwi - drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej.
Zabudowa skrzyniowa z opończą w formie zsuwanej boku lewego i prawego oraz otwieranym dachem + podest ruchomy. Wymiary przestrzeni ładunkowej - długość ok. 6400mm, szerokość ok. 2500mm, wysokość ok. 2750mm. Stwierdzono miejscowe zarysowania burt oraz podłogi, miejscowe wgniecenia, miejscowe zagięcia stelaża zabudowy oraz burt, zastawki opończy - metal. Opończa - miejscowe zarysowania, drobne rozdarcia i odkształcenia. Linka opończy - miejscowe odkształcenia. Burty boczne skrzyni ładunkowej - miejscowe zarysowania i zagięcia, odkształcenia elementów mocujących opończę. Lampy tylne - zarysowania na powierzchni zewnętrznej.
Podest ruchomy Bar Cargolift. Wymiary - ok. 1580x2450mm. Działanie w normie, sprawdzono bez obciążenia. Stwierdzono miejscowe zagięcia oraz zarysowania na powierzchni podestu i jego osprzętu, miejscowe ogniska korozji na elementach osprzętu podestu, miejscowe zapocenia układu. Księga rewizyjna, Dziennik konserwacji i przeglądów - brak. Decyzja UDT nieaktualna, ważna do 04-2025r.
Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia do 139um.
Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś tylną. Stwierdzono nadmierne zużycie łącznika elastycznego wału napędowego. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 7 sztuk z zarysowaniami, miejscowymi ogniskami korozji i uszkodzeniami powłoki lakierowej. Brak dekielka w koła prawego przedniego. Piasty kół tylnych - miejscowe ogniska korozji. Podnośnik, klucz do kół - pojazd wyposażony.
Deska rozdzielcza, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Deska rozdzielcza - miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa, pokrywy schowków zarysowane. Poszycia tapicerskie drzwi - miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa. Półka górna - miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa, niefabryczne otwory. Schodek wejściowy lewy - brak elementów mocujących. Ściana tylna - miejscowe przetarcia i zarysowania, niefabryczne otwory. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kabiny sypialnej, wykładziny podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Fotel kierowcy - miejscowe zarysowania i odkształcenia, zarysowania obudowy fotela. Kanapa pasażerów - miejscowe przetarcia i odkształcenia, uszkodzona obudowa zapięcia pasa prawego. Podsufitka - miejscowe przetarcia i zarysowania, niefabryczne otwory. Wykładzina podłogi - miejscowe odkształcenia i zarysowania. Kabina sypialna - miejscowe zarysowania, odkształcenia, miejscowe przetarcia. Ogrzewania postojowego nie uruchomiono, alert serwis. Zaleca się sprawdzenie działania ogrzewania postojowego w warunkach serwisowych. Tachograf pojazdu wskazuje inny przebieg niż drogomierz pojazdu. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Elektrycznie podnoszone szyby.
Zasłony kabiny.
Amortyzowany fotel kierowcy.
Zawieszenie pneumatyczne osi tylnej.
Skrzynia narzędziowa.
ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Ogrzewanie postojowe, Poduszka kierowcy, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Kabina sypialna, Tachograf
Lewy przód - prod: Leao IGreen Van rozm: 225/75R16C zuż: 45%
Prawy przód - prod: Leao IGreen Van rozm: 225/75R16C zuż: 45%
Lewy tył wewnętrzny - prod: Leao IGreen Van rozm: 225/75R16C zuż: 65%
Lewy tył zewnętrzny - prod: Leao IGreen Van rozm: 225/75R16C zuż: 60%
Prawy tył wewnętrzny - prod: Leao IGreen Van rozm: 225/75R16C zuż: 65%
Prawy tył zewnętrzny - prod: Leao IGreen Van rozm: 225/75R16C zuż: 60%
Koło zapasowe - prod: Lassa Vintus rozm: 225/75R16C zuż: 45%
1. Według danych ze strony Historia pojazdu.gov.pl badanie techniczne ważne do 2026-06-03
3. Instrukcja obsługi i Książka serwisowa - pojazd wyposażony.
4. W adnotacjach dowodu rejestracyjnego pojazdu widnieje wpis: Zawieszenie pneumatyczne.
5. Księga rewizyjna podestu ruchomego i aktualna Decyzja UDT - brak.