RENAULT / PLANDEX MASTER 2.3 DCI 2021r.
412375
| Marka, Model, Wersja wyposażenia: | RENAULT / PLANDEX MASTER 2.3 DCI | Typ nadwozia: | Skrzyniowy | |
| Rok produkcji: | 2021 | VIN: | VF1VB000867754052 | |
| Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Nr rejestracyjny: | PK4531M | |
| Przebieg odczytany: | 479468km | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2021-10-01 | |
| Kolor: | CZERWONY | Data pierwszej rejestracji za granicą: | - | |
| Silnik: | 2299ccm (Moc 163KM) | Masa całkowita: | 3500 | |
| Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 2890 | |
| Liczba drzwi: | 2 | Dopuszczalna masa całkowita: | - | |
| Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD CIĘŻAROWY | Data następnego badania technicznego: | 2026-09-06 | |
| Liczba miejsc: | 2 |
Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch Silnika w warunkach parkingowych w normie. Wycieki oleju spod uszczelnień silnika. Przedmuchy układu doładowania. Głośna praca turbosprężarki. Instalacja elektryczna czujników spalin nie zamocowana. Uszkodzony łącznik elastyczny układu wydechowego. Diagnostyka komputerowa wykazała usterkę w obwodzie czujnika poziomu oleju. Podwyższony poziom zapełnienia filtra cząstek stałych. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych. Aktywna kontrolka klucza serwisowego.
Zawieszenie przednie i tylne – stwierdzono powiększone luzy na połączeniach elementów zawieszenia. Układ kierowniczy – działanie układu w normie, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy – tarcze oraz klocki hamulcowe przednie i tylne kwalifikują się do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Połamane przednie nadkola. Brak dolnej osłony komory zespołu napędowego. Rozstaw osi - ok 4300mm.
Barwa nadwozia – czerwona. Zderzak przedni – uszkodzone mocowanie po stronie lewej, pogięty i porysowany po stronie prawej, zarysowania. Szyba czołowa – odprysk z pęknięciem, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Brak lewej nakładki podszybia. Pokrywa komory silnika – zagięcia na odcinkach ok 100mm, 100mm, 20mm, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Reflektor lewy - połamane mocowania. Błotnik prawy – brak spasowania, drobne zarysowania. Drzwi prawe - zagięcie na odcinku ok 20mm, drobne zarysowania. Próg prawy w części łukowej - pogięty i porysowany. Drzwi lewe – zagięcie punktowe, ubytki lakieru, drobne zarysowania. Błotnik lewy – zagięcie w części środkowej, drobne zarysowania. Dach – zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 120um.
Podane przedziały grubości powłoki lakierowej, dotyczą punktów pomiarowych. Nie mogą być traktowane jako gwarancja, że grubość powłoki lakierowej w innych punktach nie wykracza poza te przedziały. Pomiar powłoki lakierowej został wykonany urządzeniem będącym w posiadaniu rzeczoznawcy. Pomiar wykonany innym przyrządem może się różnic.
Zabudowa ładunkowa, stwierdzono: Zabudowa skrzyniowa z opończą. Liczne rozdarcia opończy. Wymiary przestrzeni ładunkowej: długość ok 4080mm, szerokość ok 2280mm, wysokość ok 2050mm. Zabudowa wyposażona w podest ruchomy BAR BC 750 S25R5. Podest uruchomiono. Działanie podestu w warunkach parkingowych bez obciążenia w normie. W dokumentacji pojazdu stwierdzono raport z badania UDT z kolejnym badaniem wpisanym na wrzesień 2029. Brak księgi rewizyjnej UDT.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Kabina sypialna. S
Ogrzewanie postojowe.
Pneumatyczny system poziomująco wzmacniający zawieszenie tylne.
CB Radio.
ABS, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Ogrzewanie postojowe, Poduszka kierowcy, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Kabina sypialna
Lewy przód - prod: Continental Van Contact 4 Season rozm: 225/65R16C zuż: 50%
Prawy przód - prod: Continental Van Contact 4 Season rozm: 225/65R16C zuż: 50%
Lewy tył - prod: Hankook Winter Icept LV rozm: 225/65R16C zuż: 65%
Prawy tył - prod: Hankook Winter Icept LV rozm: 225/65R16C zuż: 65%
Zapas - prod: Viking Trans Tech rozm: 225/65R16C zuż: 85%
1. Termin badania technicznego wg Cepik: 06.09.2026.
2. Brak książki serwisowej i instrukcji obsługi.