TOYOTA PRACE MAX 2.2 D4D L4H2 140KM 2024r.

412313

6 dni 30.01.2026 godzina 09:04:00

Aktualna cena (bez VAT): 87 000,00 zł

TOYOTA PROACE MAX
Marka, Model, Wersja wyposażenia: TOYOTA PRACE MAX 2.2 D4D L4H2 140KM   Typ nadwozia: Furgon
Rok produkcji: 2024   VIN: YARTDF6F1RMA23081
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Nr rejestracyjny: EL7MG18
Przebieg odczytany: 38768km   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2025-03-06
Kolor: BIAŁY   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Silnik: 2184ccm (Moc 140KM)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 2254
Liczba drzwi: 4   Dopuszczalna masa całkowita: 3500kg
Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2028-03-06

Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Układ wydechowy – częściowo pokryty korozją. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – biała. Nadwozie oklejone foliami reklamowymi. Zderzak przedni – drobne zarysowania. Reflektor lewy - miejscowe zarysowania klosza, diagnostyka serwisowa wykazała niefabryczne żarówki świateł dziennych. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – punktowe zagięcie poszycia, miejscowe odpryski lakieru, drobne zarysowania. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Próg prawy - liczne odpryski lakieru w części środkowej. Drzwi prawe tylne – punktowe zagięcie poszycia, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – miejscowe zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – punktowe zagięcie poszycia, drobne odpryski lakieru, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – zagięcia na odcinkach ok. 100mm, 160mm, 200mm, drobne zarysowania. Próg lewy - liczne ubytki lakieru we wnęce drzwi. Drzwi lewe – drobne zarysowania, wnęka drzwi - miejscowe przetarcie uszczelki w części dolnej. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania.

Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 95µm.

Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół stalowe 4 sztuki – koła wyposażone w kołpaki. Koło zapasowe - obręcz stalowa.
Rozstaw osi: 4035mm.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe drobne zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli, wykładziny podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia, fotele wyposażone w pokrowce - stanu poszyć nie weryfikowano. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Aktywny komunikat "Skontrolować światła dzienne" - diagnostyka serwisowa wykazała niefabryczne żarówki.
Przestrzeń ładunkowa: długość ok. 3950mm, szerokość ok. 1840mm(1360mm), wysokość ok. 1930mm. Stwierdzono liczne zarysowania ściany grodziowej, miejscowe ubytki materiału oraz zarysowania zabudowy podłogi, ubytki lakieru na progu załadunku.

Rozpoznawanie znaków drogowych.

ABS, ASR, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Lewy przód - prod: Mazzini SNOW LEOPARD VAN rozm: 215/75R16C zuż: 65%
Prawy przód - prod: Mazzini SNOW LEOPARD VAN rozm: 215/75R16C zuż: 65%
Lewy tył - prod: Mazzini SNOW LEOPARD VAN rozm: 215/75R16C zuż: 20%
Prawy tył - prod: Mazzini SNOW LEOPARD VAN rozm: 215/75R16C zuż: 20%
Zapas - prod: Nexen rozm: 215/75R16C zuż: 10%

2. Książka serwisowa z wpisem przy przebiegu 26425km, instrukcja obsługi – pojazd wyposażony.
3. Według danych ze strony historiapojazdu.gov.pl, badanie techniczne ważne do 06.03.2028.
4. W adnotacjach dowodu rejestracyjnego widnieje wpis "VAT-1".