Volkswagen Touran 2.0 TDI Comfortline DSG 2022r. PY10157 UWAGA!! Pojazd znajduje się w firmie AUTO MOTO CENTRUM sp. z o.o. ul. Ostrowska 328 (przy Trasie Katowickiej) 61-312

412256

4 dni 27.01.2026 godzina 09:33:00

Aktualna cena (bez VAT): 57 600,00 zł

PY10157 Volkswagen Touran 2.0 TDI Comfortline DSG
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Volkswagen Touran 2.0 TDI Comfortline DSG Comfortline   VIN: WVGZZZ1T7PW001286
Rok produkcji: 2022   Nr rejestracyjny: PY10157
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2022-10-04
Przebieg odczytany: 221996km   Liczba kluczy: 2
Kolor: SREBRNY   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor metallic: Tak   Czy jest książka przeglądów: Nie
Silnik: 1968ccm (Moc 150KM/110KW)   Masa całkowita: 2230
Skrzynia biegów: Automatyczna   Masa własna: 1610
Liczba drzwi: 5   Dopuszczalna masa całkowita: 2230kg
Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD OSOBOWY   Data następnego badania technicznego: 2027-10-04

Barwa nadwozia – srebrna z efektem metalicznym. Zderzak przedni – otarcie boku prawego z ubytkami lakieru, miejscowe zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – stwierdzono liczne odpryski powłoki lakierowej, miejscowe zarysowania. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – punktowe zagięcie poszycia, drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – zagięcie poszycia o średnicy ok. 30mm w części dolnej, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – ubytki lakieru na górnej krawędzi zderzaka, drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania, zagięcie ok. 30mm we wnęce drzwi. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – odprysk lakieru z korozją ok. 3mm, drobne zarysowania.

Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 126µm.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich 4 sztuki - drobne zarysowania. Koło zapasowe - obręcz ze stopów lekkich. Pojazd wyposażony w nasadkę do śrub zabezpieczających.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa, głębokie zarysowania półki na tylnej części fotela kierowcy, uszkodzona regulacja kratki nawiewu tylnego. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Klimatyzacja 3 strefowa.
Monitorowanie zmęczenia kierowcy.
Pre Crash system.
Tempomat aktywny.
Asystent wyjazdu z miejsca parkingowego.
Virtual cockpit.

ABS, ASR, Automatyczna skrzynia biegów, BLIS (system monitorowania martwego pola lusterek zewnetrznych), Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Dotykowy ekran, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Fotel pasażera z manualną regulacją wysokości, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Lusterka boczne składane, Przyciemniane szyby (tylne,tylne boczne i przestrzeni bagażowej), Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, poduszka kolanowa kierowcy, Poduszki (system kurtyn), Relingi dachowe, Roleta bagażnikowa, Światła do jazdy dziennej, Szyba czołowa ogrzewana, Uchwyty Isofix, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Yokohama Advan DB V552 rozm: 205/60R16 zuż: 50%
Prawy przód - prod: Yokohama Advan DB V552 rozm: 205/60R16 zuż: 50%
Lewy tył - prod: Bridgestone Turanza 6 Enliten rozm: 205/60R16 zuż: 20%
Prawy tył - prod: Bridgestone Turanza 6 Enliten rozm: 205/60R16 zuż: 20%
Zapas - prod: Pirelli Cinturato P7 rozm: 205/60R16 zuż: 10%

1. Termin badania technicznego – 04.10.2027.