Volkswagen Caddy Cargo 2.0 TDI Furgon 2021r. DW4RE42 Magnice
412243
| Marka, Model, Wersja wyposażenia: | Volkswagen Caddy Cargo 2.0 TDI Furgon | Nr rejestracyjny: | DW4RE42 | |
| Rok produkcji: | 2021 | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2022-01-14 | |
| Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Liczba kluczy: | 2 | |
| Przebieg odczytany: | 154077km | Czy jest instrukcja obługi: | Tak | |
| Kolor: | Biały | Czy jest książka przeglądów: | Nie | |
| Silnik: | 1968ccm (Moc 102KM/75KW) | Masa całkowita: | 2220 | |
| Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 1504 | |
| Liczba drzwi: | 4 | Dopuszczalna masa całkowita: | - | |
| Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD CIĘŻAROWY | Data następnego badania technicznego: | 2027-01-13 | |
| Liczba miejsc: | 2 | Instalacja gazowa: | Nie | |
| Typ nadwozia: | Furgon | Hak: | Nie | |
| VIN: | WV1ZZZSKZMX046645 |
Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – drobne zarysowania na poszyciu zewnętrznym, miejscowe zarysowania w części dolnej zderzaka. Szyba czołowa – miejscowy odprysk, drobne odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne miejscowe zagięcie, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Reflektory przednie - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Błotnik prawy – drobne odpryski i zarysowania. Lustro boczne prawe - drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe boczne – zagięcie w części tylnej, drobne odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – miejscowe zagięcia poszycia, drobne odpryski i zarysowania. Próg prawy - miejscowe odpryski i zarysowania. Zderzak tylny – miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa na poszyciu zewnętrznym, drobne odkształcenie w części prawej. Lampy tylne - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Drzwi tyłu nadwozia prawe – drobne miejscowe zagięcia, drobne odpryski i zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia lewe - drobne odpryski i zarysowania, drobne miejscowe zagięcia. Próg lewy - miejscowe odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – miejscowe zagięcia poszycia, drobne odpryski i zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne odpryski i zarysowania. Lustro boczne lewe - drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne odpryski i zarysowania. Dach – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Wnęki drzwi - drobne odpryski i zarysowania.
Pokrywy komory silnika: do 111um,
Błotnika prawego: do 131um,
Drzwi prawych przednich: do 90um,
Drzwi prawych bocznych: do 165um,
Poszycia prawego tylnego: do 127um,
Dachu: do 132um,
Drzwi tyłu nadwozia: prawych do 1090um; lewych do 138um,
Poszycia lewego tylnego: do 123um,
Drzwi lewych przednich: do 136um,
Błotnika lewego: do 130um.
Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 5 sztuk. Kołpaki - 4 sztuki z miejscowymi zarysowaniami. Podnośnik, klucz do kół - pojazd wyposażony.
Deska rozdzielcza, konsola środkowa, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, wykładziny podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Wykładzina podłogi - miejscowe rozdarcia w części lewej. Przycisk alarmowy sos - uszkodzone mocowanie pokrywy. Wnętrze przestrzeni bagażowej - miejscowe zarysowania i przetarcia powierzchni poszyć. Podłoga - miejscowe przetarcia i zarysowania. Elementy lakierowane wnętrza przestrzeni bagażowej - miejscowe odpryski i zarysowania, drobne zagięcia. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Elektrycznie podnoszone szyby.
Poprzeczki dachowe - 2 sztuki.
ABS, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)
Lewy przód - prod: Aplus A609 rozm: 205/60R16 zuż: 55%
Prawy przód - prod: Aplus A609 rozm: 205/60R16 zuż: 55%
Lewy tył - prod: Hankook Ventus rozm: 205/60R16 zuż: 40%
Prawy tyl - prod: Hankook Ventus rozm: 205/60R16 zuż: 40%
Koło zapasowe - prod: Hankook Ventus rozm: 205/60R16 zuż: 90%
1. Termin badania technicznego 2027-01-13
2. Instrukcja obsługi - pojazd wyposażony. Książka serwisowa prowadzona w formie elektronicznej w bazie producenta.