Volkswagen Caddy Cargo 2.0 TDI Furgon 2021r. DW4RE42 Magnice

412243

4 dni 27.01.2026 godzina 09:11:00

Aktualna cena (bez VAT): 52 700,00 zł

DW4RE42 Volkswagen Caddy Cargo 2.0 TDI Furgon
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Volkswagen Caddy Cargo 2.0 TDI Furgon   Nr rejestracyjny: DW4RE42
Rok produkcji: 2021   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2022-01-14
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Liczba kluczy: 2
Przebieg odczytany: 154077km   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor: Biały   Czy jest książka przeglądów: Nie
Silnik: 1968ccm (Moc 102KM/75KW)   Masa całkowita: 2220
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1504
Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2027-01-13
Liczba miejsc: 2   Instalacja gazowa: Nie
Typ nadwozia: Furgon   Hak: Nie
VIN: WV1ZZZSKZMX046645

Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – drobne zarysowania na poszyciu zewnętrznym, miejscowe zarysowania w części dolnej zderzaka. Szyba czołowa – miejscowy odprysk, drobne odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne miejscowe zagięcie, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Reflektory przednie - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Błotnik prawy – drobne odpryski i zarysowania. Lustro boczne prawe - drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe boczne – zagięcie w części tylnej, drobne odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – miejscowe zagięcia poszycia, drobne odpryski i zarysowania. Próg prawy - miejscowe odpryski i zarysowania. Zderzak tylny – miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa na poszyciu zewnętrznym, drobne odkształcenie w części prawej. Lampy tylne - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Drzwi tyłu nadwozia prawe – drobne miejscowe zagięcia, drobne odpryski i zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia lewe - drobne odpryski i zarysowania, drobne miejscowe zagięcia. Próg lewy - miejscowe odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – miejscowe zagięcia poszycia, drobne odpryski i zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne odpryski i zarysowania. Lustro boczne lewe - drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne odpryski i zarysowania. Dach – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Wnęki drzwi - drobne odpryski i zarysowania.
Pokrywy komory silnika: do 111um,
Błotnika prawego: do 131um,
Drzwi prawych przednich: do 90um,
Drzwi prawych bocznych: do 165um,
Poszycia prawego tylnego: do 127um,
Dachu: do 132um,
Drzwi tyłu nadwozia: prawych do 1090um; lewych do 138um,
Poszycia lewego tylnego: do 123um,
Drzwi lewych przednich: do 136um,
Błotnika lewego: do 130um.

Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 5 sztuk. Kołpaki - 4 sztuki z miejscowymi zarysowaniami. Podnośnik, klucz do kół - pojazd wyposażony.

Deska rozdzielcza, konsola środkowa, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, wykładziny podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Wykładzina podłogi - miejscowe rozdarcia w części lewej. Przycisk alarmowy sos - uszkodzone mocowanie pokrywy. Wnętrze przestrzeni bagażowej - miejscowe zarysowania i przetarcia powierzchni poszyć. Podłoga - miejscowe przetarcia i zarysowania. Elementy lakierowane wnętrza przestrzeni bagażowej - miejscowe odpryski i zarysowania, drobne zagięcia. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Elektrycznie podnoszone szyby.
Poprzeczki dachowe - 2 sztuki.

ABS, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Lewy przód - prod: Aplus A609 rozm: 205/60R16 zuż: 55%
Prawy przód - prod: Aplus A609 rozm: 205/60R16 zuż: 55%
Lewy tył - prod: Hankook Ventus rozm: 205/60R16 zuż: 40%
Prawy tyl - prod: Hankook Ventus rozm: 205/60R16 zuż: 40%
Koło zapasowe - prod: Hankook Ventus rozm: 205/60R16 zuż: 90%

1. Termin badania technicznego 2027-01-13
2. Instrukcja obsługi - pojazd wyposażony. Książka serwisowa prowadzona w formie elektronicznej w bazie producenta.