Mitsubishi L200 2.4 d DC Invite 2019r. KR9MG50 Magnice

411650

4 dni 21.01.2026 godzina 09:41:00

Aktualna cena (bez VAT): 60 100,00 zł

KR9MG50 Mitsubishi L 200 L200 2.4 d DC Invite EU6
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Mitsubishi L200 2.4 d DC Invite Invite   VIN: MMCJJKL20KH010331
Rok produkcji: 2019   Nr rejestracyjny: KR9MG50
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2019-07-18
Przebieg odczytany: 151638km   Liczba kluczy: 2
Kolor: Biały   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor metallic: Nie   Czy jest książka przeglądów: Tak
Silnik: 2442ccm (Moc 154KM/113KW)   Masa całkowita: 2900
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1870
Rodzaj pojazdu: Samochód ciężarowy   Data następnego badania technicznego: 2026-07-04
Typ nadwozia: Pickup   Hak: Tak

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Wygłuszenie pokrywy komory silnika - pojazd niewyposażony. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Układ wydechowy – pokryty korozją. Numer Vin na ramie pojazdu częściowo skorodowany. Na elementach układów podwozia stwierdzono miejscowe ogniska korozji. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – miejsce zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym, wyposażony w orurowanie; atrapa chłodnicy - miejscowe zarysowania, otwór do montażu pilota wyciągarki. Szyba czołowa – miejscowe odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej, odprysk z ogniskiem korozji, zmatowienia i przebarwienia powłoki lakierowej. Reflektory przednie - zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Błotnik prawy – miejscowe odpryski i zarysowania. Lustro boczne prawe - miejscowe zarysowania. Drzwi prawe przednie – odpryski i zarysowania; wnęka drzwi - drobne odpryski i zarysowania, drobne miejscowe zagięcia. Drzwi prawe tylne – drobne odpryski i zarysowania; wnęka drzwi - drobne odpryski i zarysowania, drobne miejscowe zagięcia. Narożnik kabiny tylny prawy - miejscowe zagięcia, zarysowanie z zaprawką lakierniczą. Poszycie boku prawego przestrzeni ładunkowej – miejscowe odpryski i zarysowania powłoki lakierowej, drobne miejscowe zagięcia. Próg prawy - odpryski i zarysowania, drobne miejscowe zagięcia. Stopień boczny prawy - zarysowania, zagięcia powierzchni bocznej, uszkodzone mocowanie nakładki przedniej stopnia. Zderzak tylny – brak elementu, pojazd wyposażony w belkę haka z miejscowymi zarysowaniami, czujniki parkowania zamocowane do belki. Lampy tylne - pęknięcia kloszy, zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Drzwi tyłu nadwozia – miejscowe odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Zabudowa przestrzeni ładunkowej - miejscowe pęknięcie w części tylnej, odpryski i zarysowania powłoki lakierowej; relingi - złuszczenia powłoki lakierowej. Próg lewy - odpryski i zarysowania, drobne miejscowe zagięcia. Stopień boczny lewy - zarysowania, zagięcia powierzchni bocznej, uszkodzone mocowanie i pęknięcie nakładki przedniej stopnia. Poszycie boku lewego przestrzeni ładunkowej – miejscowe zagięcia, zarysowania i miejscowe ubytki powłoki lakierowej, miejscowe spękania powłoki lakierowej, drobne zaprawki lakiernicze. Narożnik kabiny tylny lewy - miejscowe zagięcia, zarysowanie z zaprawką lakierniczą, miejscowe zagięcie. Drzwi lewe tylne – miejscowe odpryski i zarysowania; wnęka drzwi - miejscowe zagięcia i zarysowania powłoki lakierowej. Drzwi lewe przednie – miejscowe odpryski i zarysowania; wnęka drzwi - liczne zarysowania powłoki lakierowej, drobne miejscowe zagięcia. Lustro boczne lewe - miejscowe zarysowania. Błotnik lewy – miejscowe odpryski i zarysowania. Dach – odprysk z ogniskiem korozji w części przedniej, zmatowienia i przebarwienia powłoki lakierowej, drobne odpryski i zarysowania, brak zaślepki w części przedniej lewej. Na elementach nadwozia stwierdzono przebarwienia, zmatowienia oraz miejscowe zabrudzenia powłoki lakierowej.
Podwyższona grubość powłoki lakierowej Błotnika przedniego prawego do 131um i Drzwi tyłu nadwozia do 247um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia do 84um.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie z blokadą tylnego mechanizmu różnicowego i skrzynią redukcyjną. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół stalowe - 5 sztuki z drobnymi zarysowaniami i ogniskami korozji. Podnośnik, klucz do kół - pojazd wyposażony.

Deska rozdzielcza, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Konsola środkowa - miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa. Poszycie tapicerskie drzwi przednich prawych - drobne zarysowania. Poszycie tapicerskie drzwi tylnych prawych - miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Fotele przednie, kanapa tylna - wyposażone w pokrowce z miejscowymi uszkodzeniami mechanicznymi. Wnętrze przestrzeni bagażowej - miejscowe zarysowania i przetarcia powierzchni poszyć. We wnętrzu przestrzeni ładunkowej stwierdzono dwie poprzeczki dachowe. Wyciągarki nie uruchomiono, brak reakcji po włączeniu. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Radioodtwarzacz JVC.
Poprzeczki dachowe 2 sztuki.
Wyciągarka z pilotem.

ABS, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Hak, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Relingi dachowe, Szyby tylne boczne i tylne dodatkowo przyciemniane, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Lewy przód - prod: Michelin Latitude rozm: 205/80R16 zuż: 65%
Prawy przód - prod: Michelin Latitude rozm: 205/80R16 zuż: 65%
Lewy tył - prod: Michelin Latitude rozm: 205/80R16 zuż: 65%
Prawy tył - prod: Michelin Latitude rozm: 205/80R16 zuż: 65%
Koło zapasowe - prod: Bridgestone Duneler rozm: 205/80R16 zuż: 20%

1. Termin badania technicznego 2026-07-04
2. Instrukcja obsługi i Książka serwisowa - pojazd wyposażony.
4. W adnotacjach dowodu rejestracyjnego pojazdu widnieje wpis: Hak.