IVECO / PARTNER DAILY 35S18 2020r.
412315
| Marka, Model, Wersja wyposażenia: | IVECO / PARTNER DAILY 35S18 | Typ nadwozia: | Skrzyniowy | |
| Rok produkcji: | 2020 | VIN: | ZCFC535DXL5353955 | |
| Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Nr rejestracyjny: | NO803CS | |
| Przebieg odczytany: | 518625km | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2020-07-10 | |
| Kolor: | NIEBIESKI | Data pierwszej rejestracji za granicą: | - | |
| Silnik: | 2998ccm (Moc 180KM) | Masa całkowita: | 3500 | |
| Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 2550 | |
| Liczba drzwi: | 2 | Dopuszczalna masa całkowita: | - | |
| Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD CIĘŻAROWY | Data następnego badania technicznego: | 2025-07-10 | |
| Liczba miejsc: | 3 |
Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch silnika w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono wycieki oleju z silnika i uszkodzoną prowadnicę bagnetu olejowego oraz ślady demontażu ogrzewania postojowego z instalacją. Stwierdzono prowizorycznie zaślepione przewody paliwowe z miejscowymi przeciekami paliwa oraz odcięte przewody instalacji elektrycznej - niezabezpieczone. Aktywne alerty: Check Engine, Sprawdź silnik, Zmniejszona moc silnika. Diagnostyka komputerowa wykazała usterkę systemu SCR, redukcję momentu obrotowego, zakłócenia w obwodzie czujnika prędkości pojazdu i usterkę magistrali LIN. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Wygłuszenie komory silnika - miejscowe rozdarcia. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych i serwisowych.
Działanie układu kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Układ hamulcowy – działanie układu w normie, stwierdzono powiększone zużycie elementów ciernych układu. Stwierdzono uszkodzenia linki hamulca postojowego i zacisku hamulcowego tylnego prawego. Zawieszenie przednie i tylne – stwierdzono powiększone luzy na połączeniach elementów zawieszenia. Łączniki stabilizatora osi tylnej kwalifikują się do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją, uszkodzony łącznik elastyczny. Podłoga kabiny - niezabezpieczone otwory po zdemontowanym ogrzewaniu postojowym. Uszkodzony mechanizm opuszczania koła zapasowego. Numer vin na ramie pojazdu częściowo skorodowany. Rozstaw osi ok. 4100mm. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych i serwisowych.
Barwa nadwozia – niebieska. Zderzak przedni – miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym, zarysowania z ubytkiem tworzywa w części dolnej zderzaka. Szyba czołowa – drobne odpryski i pęknięcia, zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – miejscowe zagięcia ,drobne zarysowania i liczne drobne odpryski powłoki lakierowej. Reflektory przednie - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Błotnik prawy – drobne odpryski i zarysowania. Lustro boczne prawe - pęknięty wkład lustra, luźny mechanizm zamienia, zarysowania powierzchni obudowy, pęknięty klosz kierunkowskazu. Drzwi prawe przednie – miejscowe zagięcia, odpryski i zarysowania. Próg prawy - odpryski i zarysowania. Kabina sypialna, owiewki kabiny - miejscowe zarysowania, odpryski i spękania powłoki lakierowej, miejscowe odkształcenia, zarysowania i pęknięcia z ubytkiem tworzywa w części górnej, brak anteny, luźny mechanizm pokrywy wlewu paliwa. Próg lewy - odpryski i zarysowania. Drzwi lewe przednie – odpryski i zarysowania, miejscowe zagięcia. Lustro boczne lewe - zarysowana obudowa i klosz kierunkowskazu, luźny mechanizm ramienia. Błotnik lewy – odpryski i zarysowania, miejscowe zagięcia. Nadwozie pokryte okleiną reklamową.
Zabudowa skrzyniowa z opończą w formie zsuwanej boku lewego. Wymiary przestrzeni ładunkowej - długość ok. 4200mm, szerokość ok. 2450mm, wysokość ok. 2350mm. Stwierdzono zarysowania burt oraz podłogi, uszkodzenia elementów mocowania ładunku, miejscowe wgniecenia, liczne zagięcia stelaża zabudowy oraz burt, ślady niefachowych napraw stelaża zabudowy, odkształcenia i miejscowe pęknięcia stelaża zabudowy, ogniska korozji. Zastawki opończy - metalowe, stwierdzono częściowy brak zastawek. Opończa - miejscowe zarysowania, rozdarcia z ubytkiem w części górnej, miejscowe rozdarcia i odkształcenia, ślady napraw opończy, rozdarcie osłony prowadnicy opończy w części lewej, odkształcenie i ubytek listwy prowadnicy i osłony opończy, miejscowe rozdarcia przy elementach mocujących opończę. Linka i paski mocujące opończe - rozdarcia i odkształcenia. Belka tylna - odpryski i zarysowania, miejscowe ogniska korozji, klosze lamp zarysowane, hak holowniczy pokryty korozją.
Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia do 106um.
Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś tylną. Stwierdzono wycieki i powiększone luzy mostu napędowego. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 5 sztuk z zarysowaniami ogniskami korozji, brak śruby w kole tylnym prawym. Opony - obtarcia ścian bocznych, miejscowe rozcięcia. Dekielki - 2 sztuki. Podnośnik, klucz do kół - brak.
Deska rozdzielcza, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Koło kolumny kierowniczej - przetarcia i zarysowania. Półka górna - niefabryczne otwory, miejscowe zarysowania. Poszycie tapicerskie słupków B - niefabryczne otwory, lewe poszycie pęknięte. Poszycie tapicerskie błotnika lewego - pęknięcie, miejscowe zarysowania. Poszycia tapicerskie foteli przednich, wykładziny podłogi, kabiny sypialnej i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Fotel kierowcy - rozdarcie powierzchni siedziska, miejscowe przetarcia i odkształcenia. Fotel pasażera - miejscowe przetarcia i odkształcenia. Kabina sypialna - miejscowe przetarcia i odkształcenia, drobne rozdarcia, uszkodzone gniazdo zasilania 12v, uszkodzony stelaż łóżka, ślady napraw. Podsufitka - miejscowe zarysowania i odkształcenia, drobne rozdarcia. Wykładzina podłogi - miejscowe zarysowania, odkształcenia, drobne rozdarcia, otwory po zdemontowanym ogrzewaniu postojowym. Aktywny alert usterki oświetlenia pojazdu. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Elektrycznie podnoszone szyby.
Fotel kierowcy amortyzowany.
Tryb City.
Skrzynia narzędziowa.
Zbiornik na wodę z dozownikiem na detergent.
System wzmacniający zawierzenie tylne z kompresorem.
ABS, Hak, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Kabina sypialna, Tachograf
Lewy przód - prod: Hankook Radial rozm: 215/65R16C zuż: 65%
Prawy przód - prod: Hankook Radial rozm: 215/65R16C zuż: 75%
Lewy tył - prod: Continental ContiVanContact rozm: 225/65R16C zuż: 75%
Prawy tył - prod: Michelin Agilis rozm: 225/65R16C zuż: 65%
Koło zapasowe - prod: Kleber Transalp rozm: 235/65R16C zuż: 80%
3. Instrukcja obsługi - pojazd wyposażony. Książka serwisowa - brak.
4. W adnotacjach dowodu rejestracyjnego pojazdu widniej wpis: Hak.
5. W dowodzie rejestracyjnym pojazdu liczba miejsc siedzących: 3. W kabinie pojazdu stwierdzono 2 miejsca siedzące.