IVECO / IZOTERMY TIM DAILY 50C18 2021r.

338095

3

Aktualna cena (bez VAT): 81 700,00 zł

IVECO DAILY
Marka, Model, Wersja wyposażenia: IVECO / IZOTERMY TIM DAILY 50C18   Typ nadwozia: Sedan
Rok produkcji: 2021   VIN: ZCFC650DXM5393261
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Nr rejestracyjny: WR134EM
Przebieg odczytany: 475692km   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2021-03-25
Kolor: BIAŁY   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Silnik: 2998ccm (Moc 180KM)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 3083
Liczba drzwi: 2   Dopuszczalna masa całkowita: -
Rodzaj pojazdu: CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2024-03-25

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch silnika w warunkach parkingowych w normie. Zwiększona głośność pracy silnika. Zestaw chłodnic prawdopodobnie wymieniony na nowy. Stwierdzono wycieki oleju spod uszczelnień silnika. Alert układu oczyszczania spalin. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Rozstaw osi - 4750mm. Połamany prawy przedni amortyzator. Elementy cierne układu hamulcowego zużyte ponadnormatywnie. Połamane tylne nadkola. Zużyte tuleje tylnego stabilizatora. Układ kierowniczy – działanie układu w normie, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ wydechowy – pokryty korozją. Brak tylnej belki. Rama pojazdu nosi ślady po demontażu podestu ruchomego.

Barwa nadwozia – biała. Elementy przedniej części pojazdu prawdopdobnie wymienione na nowe. Prawa część ściany grodziowej nosi ślady naprawy. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – odprysk z pęknięciem, zarysowania, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe – drobne zarysowania. Drzwi lewe – drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Lusterko lewe - połamana osłona. Dach – drobne zarysowania. Prawe górne światło obrysowe kabiny - uszkodzone. Spoiler dachowy - połamany. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 135um.
Zabudowa ładunkowa, stwierdzono: Zabudowa chłodnicza / izotermiczna. Brak dokumentacji zabudowy. Grubość ściany zabudowy - 90mm. Podłoga zabudowy uszkodzona w części lewej tylnej. Brak dolnych elementów ryglujących drzwi tylne zabudowy. Wymiary przestrzeni ładunkowej: długość ok 5200mm, szerokość ok 2060mm, wysokość ok 2000mm. Ściana lewa zabudowy - popękana. Drzwi tylne zabudowy - pogięte, popękane. Odkształcenia dachu zabudowy. Zabudowa wyposażona w agregat chłodniczy Zanotti 248. Agregat nie uruchamia się. Zagięta obudowa agregatu. Z pojazdu zdemontowano podest ruchomy.

Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Wycieki oleju spod uszczelnień skrzyni biegów. Linki wybieraka połączone są ze skrzynią biegów opaskami z tworzywa i taśmą. Napęd na oś tylną. Powiększone luzy na tylnym moście. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 6 sztuk. Brak koła zapasowego. Pęknięta obręcz koła prawego przedniego. Z opony koła prawego przedniego schodzi powietrze.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Brak nakładki progu lewego. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Radioodtwarzacz jest zakodowany. Pęknięty wyświetlacz radioodtwarzacza. Brak uchwytu do zwalniania blokady pokrywy komory silnika. Kierownica wymieniona prawdopodobnie na nową. Połamany podłokietnik fotela kierowcy. Obluzowana tapicerka drzwi lewych.

Pneumatyczny system poziomująco wzmacniający zawieszenie tylne.

ABS, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Poduszka kierowcy, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Oś I lewa - prod: Michelin Agilis rozm: 195/75R16C zuż: 75%
Oś I prawa - prod: Continental rozm: 215/65R16C zuż: 75%
Oś II lewa zew - prod: Barum Snovanis rozm: 195/75R16C zuż: 85%
Oś II lewa wew - prod: Michelin Agilis rozm: 195/75R16C zuż: 85%
Oś II prawa zew - prod: Barum Snovanis rozm: 195/75R16C zuż: 85%
Oś II prawa wew - prod: Uniroyal Snow Max rozm: 195/75R16C zuż: 85%

1. Na portalu historiapojazdu.gov.pl stwierdzono wpis "30.11.2023 - Powstanie szkody istotnej. Kategorie: Uszkodzenie elementów układu nośnego".
2. Termin następnego badania technicznego wg Cepik: 25.03.2024.
3. Brak instrukcji obsługi i książki serwisowej.