IVECO DAILY 35S16 2.3 156KM 2021r.
411140
| Marka, Model, Wersja wyposażenia: | IVECO DAILY 35S16 2.3 156KM | Typ nadwozia: | Furgon | |
| Rok produkcji: | 2021 | VIN: | ZCFC735B405413846 | |
| Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Nr rejestracyjny: | SB965FN | |
| Przebieg odczytany: | 77045km | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2023-09-29 | |
| Kolor: | BIAŁY | Data pierwszej rejestracji za granicą: | 2021-07-07 | |
| Silnik: | 2287ccm (Moc 156KM) | Masa całkowita: | 3500 | |
| Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 2495 | |
| Liczba drzwi: | 4 | Dopuszczalna masa całkowita: | 3500kg | |
| Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD CIĘŻAROWY | Data następnego badania technicznego: | 2025-09-13 | |
| Liczba miejsc: | 7 |
Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono wycieki spod uszczelnień silnika. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.
Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Elementy cierne układu hamulcowego osi przedniej oraz tylnej wymagają wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.
Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – miejscowe głębokie zarysowania w części dolnej, drobne zarysowania. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – ubytki lakieru na krawędzi tylnej poszycia na odcinku ok. 130mm, miejscowe punktowe zagięcia poszycia, miejscowe odpryski lakieru, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – zarysowania na odcinkach ok. 10mm, 90mm, drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – miejscowe punktowe zagięcia poszycia, drobne zarysowania i odpryski lakieru. Słupek B prawy - głębokie zarysowanie nakładki dolnej. Drzwi prawe tylne – miejscowe punktowe zagięcia poszycia, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – miejscowe zagięcia i zarysowania, miejscowe ogniska korozji nad prowadnicą drzwi przesuwnych, miejscowe głębokie zarysowania listwy dolnej. Zderzak tylny – pęknięty, miejscowe zagięcia, głębokie zarysowania, niezamocowany czujnik parkowania po stronie prawej. Lampa tylna prawa - miejscowe ukruszenie krawędzi klosza. Drzwi tyłu nadwozia – miejscowe zagięcia poszycia, drobne zarysowania, miejscowe rozdarcie uszczelki wnęki drzwi. Poszycie tylne boku lewego – miejscowe zagięcia, drobne zarysowania. Drzwi lewe – drobne zarysowania. Błotnik lewy – odprysk lakieru, drobne zarysowania. Dach – miejscowe punktowe zagięcia, miejscowe odpryski lakieru w części przedniej, drobne zarysowania.
Pokrywa komory silnika – do 163µm. Drzwi prawe przednie – do 155µm. Drzwi prawe tylne – powyżej 1500µm. Drzwi tyłu nadwozia prawe – do 151µm. Drzwi tyłu nadwozia lewe – do 986µm. Poszycie tylne boku lewego – do 812µm w części środkowej. Pozostałe elementy do 95µm.
Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Diagnostyka serwisowa wykazała zwiększone luzy połączeń tylnego mostu. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś tylną. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół stalowe 4 sztuki – koła wyposażone w kołpaki. Koło zapasowe - brak.
Rozstaw osi: 4100mm.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia, fotel tylnego rzędu po stronie prawej - miejscowe rozdarcie poszycia siedziska, fotel kierowcy - dwa punktowe wypalenia. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Przestrzeń ładunkowa: długość ok. 3750mm, szerokość ok. 1750mm(1320mm), wysokość ok. 1900mm. Stwierdzono zagięcia i zarysowania nadkoli, liczne zarysowania podłogi, liczne zarysowania ściany grodziowej, liczne zarysowania i miejscowe uszkodzenia osłon bocznych.
Przyciemniane szyby tylne.
Ostrzeżenie o nadmiernej prędkości.
ABS, ASR, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Hak, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Poduszka kierowcy, Światła do jazdy dziennej, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)
Lewy przód - prod: Continental ContiVanContact 100 rozm: 215/65R16C zuż: 20%
Prawy przód - prod: Continental ContiVanContact 100 rozm: 215/65R16C zuż: 20%
Lewy tył - prod: Continental ContiVanContact 100 rozm: 215/65R16C zuż: 20%
Prawy tył - prod: Continental ContiVanContact 100 rozm: 215/65R16C zuż: 20%
2. Brak książki serwisowej oraz instrukcji obsługi pojazdu.
3. Według danych ze strony historiapojazdu.gov.pl, badanie techniczne ważne do 13.09.2025.
4. Na stronie historiapojazdu.gov.pl, w zakładce dane zagraniczne widnieje wpis: ”Uszkodzony: odnotowano”.