ISUZU / ROMCAR M27 ZABUDOWA SAMOWYŁADOWCZA 2023r.
411244
| Marka, Model, Wersja wyposażenia: | ISUZU / ROMCAR M27 ZABUDOWA SAMOWYŁADOWCZA | Typ nadwozia: | Wywrotka | |
| Rok produkcji: | 2023 | VIN: | JAANLR88FN7100363 | |
| Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Nr rejestracyjny: | RZ539EN | |
| Przebieg odczytany: | 35430km | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2023-04-26 | |
| Kolor: | BIAŁY | Data pierwszej rejestracji za granicą: | - | |
| Silnik: | 2999ccm (Moc 150KM) | Masa całkowita: | 3500 | |
| Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 2850 | |
| Liczba drzwi: | 2 | Dopuszczalna masa całkowita: | - | |
| Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD CIĘŻAROWY | Data następnego badania technicznego: | 2026-04-26 | |
| Liczba miejsc: | 3 |
Działanie układu kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Układ hamulcowy – działanie układu w normie, stwierdzono powiększone zużycie elementów ciernych układu. Tarcze i klocki hamulcowe osi przedniej kwalifikują się do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Numer Vin na ramie częściowo skorodowany. Rozstaw osi ok. 2750mm. Na elementach układów podwozia stwierdzono miejscowe ogniska korozji. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych i serwisowych.
Barwa kabiny – biała. Na elementach kabiny stwierdzono miejscowe zagięcia powierzchni poszyć, odpryski i zarysowania powłoki lakierowej, spękania powłoki lakierowej, miejscowe ogniska korozji. Zderzak przedni – miejscowe odpryski i zarysowania z ubytkiem tworzywa na poszyciu zewnętrznym, miejscowe pęknięcia i odkształcenia, pęknięta obudowa i klosz reflektora lewego, wzmocnienie zagięte. Szyba czołowa – odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej, ślady niefachowego wycinania i wklejania szyby, zabrudzenia klejem, zarysowania powłoki lakierowej przy krawędziach zewnętrznych. Pokrywa przednia - zagięcie poszycia w części lewej, miejscowe zagięcia, ubytki powłoki lakierowej, miejscowe ogniska korozji. Atrapa chłodnicy - miejscowe pęknięcia i zarysowania. Reflektory przednie - zarysowania na powierzchni zewnętrznej; zaślepki górne reflektorów - drobne miejscowe pęknięcia, zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Lustro boczne prawe - zarysowania na powierzchni zewnętrznej obudowy i ramienia. Drzwi prawe - miejscowe zagięcia i zarysowania, miejscowe zagięcia poszycia; wnęka drzwi - odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Ściana tylna kabiny - miejscowe zagięcia, zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Drzwi lewe - miejscowe zagięcia poszycia, odpryski i zarysowania; wnęka drzwi - odpryski, zarysowania i miejscowe ubytki powłoki lakierowej, miejscowe zagięcia. zarysowania na powierzchni zewnętrznej obudowy i ramienia. Dach - zagięcie w części tylnej, miejscowe ognisko korozji, odpryski i zarysowania powłoki lakierowej.
Przestrzeń ładunkowa - Zabudowa samowyładowcza z wywrotem trójstronnym. Wymiary przestrzeni ładunkowej: długość ok. 3600mm, szerokość ok. 2000mm, wysokość burt: ok 500mm. Burty otwierane ręcznie, zmiana strony wywrotu dokonywana ręcznie, sterowanie za pomocą pilota przy fotelu kierowcy. Działanie wywrotu w warunkach parkingowych /bez obciążenia/ w normie. Stwierdzone zapocenia układu hydraulicznego wywrotu. Liczne zarysowania, zagięcia, zabrudzenia, pęknięcia i odkształcenia burt, stelaża, ramy zabudowy, dźwigni otwierania burt oraz poszyć przestrzeni ładunkowej. Burta tylna - zagięcia, odkształcenia i zarysowania, miejscowe pęknięcia poszycia. Ściana grodziowa - miejscowe zagięcia i zarysowania. Burty boczne - odkształcenia burt, zagięcia, zarysowania, miejscowe pęknięcia. Zawiasy - miejscowe odkształcenia, zarysowania, ogniska korozji. Podłoga przestrzeni ładunkowej - liczne zagięcia, zarysowania, odkształcenia powierzchni podłogi, liczne ogniska korozji, zabrudzenia. Belka tylna - drobne zagięcia i zarysowania. Lampa tylna prawa - miejscowe zarysowania, pęknięty klosz. Lampa tylna lewa - miejscowe zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Błotniki tylne - zarysowania z ubytkiem tworzywa, miejscowe pęknięcia i odkształcenia, brak chlapaczy. Błotnik tylny prawy - ubytek w części tylnej. Na elementach zabudowy stwierdzono liczne uszkodzenia mechaniczne i ogniska korozji oraz odkształcenie skrzyni ładunkowej. Osie symetrii kabiny i skrzyni nie pokrywają się.
Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów kabiny do 81um.
Skrzynia biegów – manualna 5 stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś tylną. Stwierdzono podwyższone zużycie układu sprzęgła. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 6 sztuk z zarysowaniami i ogniskami korozji. Dekle kół osi przedniej - miejscowe zagięcia. Piasty kół osi tylnej - miejscowe ogniska korozji. Opony - obtarcia ścian bocznych, miejscowe ubytki bieżnika i ścian bocznych, spękania ścian bocznych. Koło zapasowe, podnośnik, klucz do kół - brak.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie drzwi - miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa. Koło kolumny kierowniczej - miejscowe przetarcia i zarysowania, zaklejona taśmą. Poszycie tapicerskie słupka a lewego - miejscowe pęknięcia i zarysowania; uchwyt pomocniczy - pęknięcie, uszkodzone mocowanie. Poszycie tapicerskie progu prawego - pęknięcie, miejscowe zarysowania. Poszycia tapicerskie fotela kierowcy, kanapy pasażerów, wykładziny podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Fotel kierowcy - rozdarcie powierzchni siedziska, miejscowe przetarcia i odkształcenia. Kanapa pasażerów - miejscowe przetarcia i odkształcenia. Wykładzina podłogi - miejscowe przetarcia, zarysowania i odkształcenia.
Podsufitka - miejscowe przetarcia i zarysowania. Pasy bezpieczeństwa - niefabryczne. Pilot sterowania wywrotem - uszkodzona obudowa, zaklejona taśmą łącznie z przewodem. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Radioodtwarzacz Pioneer.
Fotel kierowcy amortyzowany.
Elektrycznie podnoszone szyby.
ABS, Immobilizer, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Poduszka kierowcy, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)
Lewy przód - prod: Michelin Agilis rozm: 205/75R16C zuż: 65%
Prawy przód - prod: Michelin Agilis rozm: 205/75R16C zuż: 65%
Lewy tył zewnętrzny - prod: Michelin Agilis rozm: 205/75R16C zuż: 65%
Lewy tył wewnętrzny - prod: Michelin Agilis rozm: 205/75R16C zuż: 70%
Prawy tył zewnętrzny - prod: Continental rozm: 205/75R16C zuż: 65%
Prawy tyl wewnętrzny - prod: Michelin Agilis rozm: 205/75R16C zuż: 65%
1. Według danych ze strony Historia pojazdu.gov.pl badanie techniczne ważne do 2026-04-26
2. Książka serwisowa pojazdu - brak. Instrukcja obsługi - pojazd wyposażony.
4. W rubrykach dowodu rejestracyjnego pojazdu stwierdzono brak oznaczenia modelowego marki.