HYUNDAI I30 1.6 CRDI DCT KOMBI 2021r.
412716
| Marka, Model, Wersja wyposażenia: | HYUNDAI I30 1.6 CRDI DCT KOMBI | Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD OSOBOWY | |
| Rok produkcji: | 2021 | Liczba miejsc: | 5 | |
| Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Typ nadwozia: | Kombi | |
| Przebieg odczytany: | 147966km | VIN: | TMAH281AGMJ100452 | |
| Kolor: | SZARY | Nr rejestracyjny: | WI704LJ | |
| Kolor metallic: | Tak | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2021-07-27 | |
| Silnik: | 1598ccm (Moc 116KM) | Data pierwszej rejestracji za granicą: | - | |
| Skrzynia biegów: | Automatyczna | Data następnego badania technicznego: | 2026-07-19 | |
| Liczba drzwi: | 5 | Przebieg szacowany: | - |
Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono zapocenia olejowe pokrywy zaworowej, Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.
Działanie układu kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Układ hamulcowy – działanie układu w normie, stwierdzono powiększone zużycie elementów ciernych układu. Tarcze i klocki hamulcowe osi przedniej kwalifikują się do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych i serwisowych.
Barwa nadwozia – szara z efektem metalicznym. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym, miejscowe drobne zarysowania z ubytkiem tworzywa i ubytki powłoki lakierowej, drobne odkształcenia, miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa w części dolnej zderzaka. Szyba czołowa – drobne odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej, zarysowania łukowe. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej, miejscowe zarysowania z ubytkiem powłoki lakierowej. Reflektory przednie - drobne zarysowania. Błotnik prawy – drobne odpryski i zarysowania. Lustro boczne prawe - drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne odpryski i zarysowania, miejscowe zagięcia. Drzwi prawe tylne – drobne odpryski i zarysowania, miejscowe zagięcia i zarysowania z ubytkiem powłoki lakierowej. Poszycie tylne boku prawego – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Próg prawy - drobne odpryski i zarysowania. Zderzak tylny – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej na poszyciu zewnętrznym. Lampy tylne - drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej, naklejka w części dolnej. Próg lewy - drobne odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne odpryski i zarysowania, miejscowe zagięcia, pokrywa wlewu paliwa odkształcona. Drzwi lewe tylne – miejscowe zagięcia, drobne odpryski i zarysowania. Drzwi lewe przednie – odpryski i zarysowania powłoki lakierowej, miejscowe zagięcia. Lustro boczne lewe - drobne odpryski i zarysowania. Błotnik lewy – drobne odpryski i zarysowania. Dach – miejscowe zagięcia poszycia, ślady żywicy, drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Wnęki drzwi - drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej.
Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia do 123um.
Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 5 sztuk. Kołpaki - 4 sztuki z miejscowymi zarysowaniami. Podnośnik, klucz do kół - pojazd wyposażony.
Deska rozdzielcza, konsola środkowa, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Fotel kierowcy - miejscowe przetarcia i zarysowania. Podsufitka - drobne rozdarcie w części tylnej, miejscowe przetarcia i zarysowania. Wnętrze przestrzeni bagażowej - miejscowe zarysowania i przetarcia powierzchni poszyć. Poszycie progu załadunkowego - zarysowania z ubytkiem tworzywa. Poszycie tapicerskie drzwi tyłu nadwozia - miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Tryby jazdy.
Przednie układy bezpieczeństwa.
Poziom uwagi.
ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Relingi dachowe, Roleta bagażnikowa, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia
Lewy przód - prod: Michelin CrossClimate rozm: 195/65R15 zuż: 65%
Prawy przód - prod: Michelin CrossClimate rozm: 195/65R15 zuż: 65%
Lewy tył - prod: Michelin CrossClimate rozm: 195/65R15 zuż: 65%
Prawy tył - prod: Michelin CrossClimate rozm: 195/65R15 zuż: 65%
Koło dojazdowe - prod: Maxxis rozm: T125/80D15 zuż: 20%
1. Według danych ze strony historiapojazdu.gov.pl, badanie techniczne ważne do 2026-07-19
2. Instrukcja obsługi i Książka serwisowa - pojazd wyposażony.