FORD Transit Connect 230 L2 Trend 2018r. PO6KP38 Magnice

338428

Aktualna cena (bez VAT): 48 900,00 zł

PO6KP38 Ford Transit Connect
Marka, Model, Wersja wyposażenia: FORD Transit Connect 230 L2 Trend Trend   VIN: WF07XXWPG7JR01428
Rok produkcji: 2018   Nr rejestracyjny: PO6KP38
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2019-04-29
Przebieg odczytany: 144441km   Liczba kluczy: 2
Kolor: Czerwony   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Silnik: 1499ccm (Moc 120KM/88KW)   Masa całkowita: 2405
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1706
Rodzaj pojazdu: CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2024-04-25

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch silnika w warunkach parkingowych w normie. Aktywny alert "check engine" oraz alert układu adblue. Wycieki oleju spod uszczelnień silnika. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – czerwona z efektem metalicznym. Zderzak przedni – ubytki lakieru o średnicy ok 15mm, 25mm, 50mm, 180mm, drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – odprysk z pęknięciem, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – ubytek lakieru o średnicy ok 4mm, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – zarysowania po stronie prawej na odcinku ok 200mm, drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia prawe – zarysowania na odcinku ok 85mm, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Powiększona grubość powłoki lakierowej drzwi prawych przednich: do 257um, drzwi prawych tylnych: do 322um, poszycia tylnego boku prawego: do 175um, drzwi tyłu nadwozia lewych: do 254um, poszycia tylnego boku lewego: do 184um, drzwi lewych tylnych: do 195um, drzwi lewych przednich: do 201um, błotnika lewego: do 274um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 13oµm.

Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 4 sztuki. Brak kołpaków kół.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Zarysowania tapicerek komory bagażnika. Tapicerka drzwi prawych przednich - zarysowania.

ABS, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Światła do jazdy dziennej, Szyba czołowa ogrzewana, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zestaw do naprawy przebitej opony

Lewy przód - prod: Goodyear Ultra grip rozm: 205/60R15 zuż: 65%
Prawy przód - prod: Goodyear Ultra grip rozm: 205/60R15 zuż: 65%
Lewy tył - prod: Bridgestone Lm005 rozm: 205/60R15 zuż: 65%
Prawy tył - prod: Bridgestone Lm005 rozm: 205/60R15 zuż: 65%

1. Termin badania technicznego: 25.04.2024.
2. Książka serwisowa z wpisami przy stanie drogomierza: 30161km, 60612km.