FORD TRANSIT Connect 220 L1 Trend uszkodzony 2019r. SK780PY Magnice
339539
Marka, Model, Wersja wyposażenia: | FORD TRANSIT Connect 220 L1 Trend Trend | Nr rejestracyjny: | SK780PY | |
Rok produkcji: | 2019 | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2019-05-17 | |
Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Liczba kluczy: | 2 | |
Przebieg odczytany: | 141525km | Czy jest instrukcja obługi: | Tak | |
Kolor: | CZERWONY | Czy jest książka przeglądów: | Tak | |
Silnik: | 1499ccm (Moc 120KM/88,3KW) | Masa całkowita: | 2320 | |
Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 1612 | |
Liczba drzwi: | 5 | Dopuszczalna masa całkowita: | 2320kg | |
Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD CIĘŻAROWY | Data następnego badania technicznego: | 2024-05-04 | |
Liczba miejsc: | 5 | Instalacja gazowa: | Nie | |
Typ nadwozia: | Kombi | Hak: | Nie | |
VIN: | WF06XXWPG6KD50610 |
Stwierdzono brak płynu chłodzącego w zbiorniczku wyrównawczym. Silnik uruchomiono krótkotrwale, rozruch w normie. Według informacji uzyskanych od zleceniodawcy, diagnostyka serwisowa wykazała wyciek płynu z pompy układu chłodzenia oraz wyciek oleju silnikowego między głowicą a obudową wałka rozrządu. Silnik wymaga dalszej diagnostyki w warunkach serwisowych.
Działania układu hamulcowego i kierowniczego nie sprawdzono. Układ wydechowy – pokryty korozją. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.
Barwa nadwozia – czerwona. Zderzak przedni – uszkodzone mocowania po stronie lewej, miejscowe zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym, zarysowany bok lewy. Reflektory – drobne zarysowania kloszy. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – punktowe zagięcie poszycia z odpryskiem w części górnej, drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – odprysk lakieru ok. 5mm. w części przedniej, drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne zarysowania i odpryski lakieru. Słupek A lewy - miejscowe odpryski lakieru. Błotnik lewy – rozległe zagięcie poszycia z zarysowaniami części przedniej, drobne zarysowania. Dach – odprysk lakieru ok. 8mm. z ogniskiem korozji w części przedniej, drobne zarysowania. Lusterka boczne – drobne zarysowania.
Błotnik prawy przód – do 329µm. Drzwi prawe przednie – do 221µm. Pozostałe elementy 96 – 127µm.
Według informacji uzyskanych od zleceniodawcy, ze względu na wyczuwalne wibracje układu napędowego oraz ciężką pracę układu sprzęgła, serwis zakwalifikował do wymiany komplet sprzęgła wraz z pompą oraz lewą półoś napędową. Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Działania skrzyni biegów nie sprawdzono. Napęd na oś przednią. Zaleca się dalszą diagnostykę w warunkach serwisowych. Obręcze kół stalowe 4 sztuki – koła wyposażone w kołpaki. Koło zapasowe - brak.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa, głębokie zarysowania górnej części konsoli środkowej. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Regulowana długość przestrzeni ładunkowej.
ABS, ASR, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Szyby tylne boczne i tylne dodatkowo przyciemniane, Światła do jazdy dziennej, Szyba czołowa ogrzewana, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Uchwyty Isofix, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)
Prawy przód - prod: Firestone Winterhawk 4 rozm: 205/60R16 zuż: 65%
Lewy przód - prod: Firestone Winterhawk 4 rozm: 205/60R16 zuż: 65%
Prawy tył - prod: Firestone Winterhawk 4 rozm: 205/60R16 zuż: 65%
Lewy tył - prod: Firestone Winterhawk 4 rozm: 205/60R16 zuż: 65%
1. Termin badania technicznego – 04.05.2024.
2. Książka serwisowa z ostatnim wpisem przy przebiegu 49857km, instrukcja obsługi – pojazd wyposażony.
Kod oferty | Oferta | Data |
87431 | 36 000,00 zł | 2024.05.02 10:17:51.9360 |
87440 | 35 800,00 zł | 2024.05.01 22:43:49.5212 |