FORD TRANSIT Connect 220 L1 Trend uszkodzony 2019r. SK780PY Magnice

338647

Aktualna cena (bez VAT): 41 000,00 zł

SK780PY Ford Transit Connect 220 L1 Trend
Marka, Model, Wersja wyposażenia: FORD TRANSIT Connect 220 L1 Trend Trend   Nr rejestracyjny: SK780PY
Rok produkcji: 2019   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2019-05-17
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Liczba kluczy: 2
Przebieg odczytany: 141525km   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor: CZERWONY   Czy jest książka przeglądów: Tak
Silnik: 1499ccm (Moc 120KM/88,3KW)   Masa całkowita: 2320
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1612
Liczba drzwi: 5   Dopuszczalna masa całkowita: 2320kg
Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2024-05-04
VIN: WF06XXWPG6KD50610

Stwierdzono brak płynu chłodzącego w zbiorniczku wyrównawczym. Silnik uruchomiono krótkotrwale, rozruch w normie. Według informacji uzyskanych od zleceniodawcy, diagnostyka serwisowa wykazała wyciek płynu z pompy układu chłodzenia oraz wyciek oleju silnikowego między głowicą a obudową wałka rozrządu. Silnik wymaga dalszej diagnostyki w warunkach serwisowych.

Działania układu hamulcowego i kierowniczego nie sprawdzono. Układ wydechowy – pokryty korozją. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – czerwona. Zderzak przedni – uszkodzone mocowania po stronie lewej, miejscowe zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym, zarysowany bok lewy. Reflektory – drobne zarysowania kloszy. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – punktowe zagięcie poszycia z odpryskiem w części górnej, drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – odprysk lakieru ok. 5mm. w części przedniej, drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne zarysowania i odpryski lakieru. Słupek A lewy - miejscowe odpryski lakieru. Błotnik lewy – rozległe zagięcie poszycia z zarysowaniami części przedniej, drobne zarysowania. Dach – odprysk lakieru ok. 8mm. z ogniskiem korozji w części przedniej, drobne zarysowania. Lusterka boczne – drobne zarysowania.

Błotnik prawy przód – do 329µm. Drzwi prawe przednie – do 221µm. Pozostałe elementy 96 – 127µm.

Według informacji uzyskanych od zleceniodawcy, ze względu na wyczuwalne wibracje układu napędowego oraz ciężką pracę układu sprzęgła, serwis zakwalifikował do wymiany komplet sprzęgła wraz z pompą oraz lewą półoś napędową. Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Działania skrzyni biegów nie sprawdzono. Napęd na oś przednią. Zaleca się dalszą diagnostykę w warunkach serwisowych. Obręcze kół stalowe 4 sztuki – koła wyposażone w kołpaki. Koło zapasowe - brak.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa, głębokie zarysowania górnej części konsoli środkowej. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Regulowana długość przestrzeni ładunkowej.

ABS, ASR, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Szyby tylne boczne i tylne dodatkowo przyciemniane, Światła do jazdy dziennej, Szyba czołowa ogrzewana, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Uchwyty Isofix, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Prawy przód - prod: Firestone Winterhawk 4 rozm: 205/60R16 zuż: 65%
Lewy przód - prod: Firestone Winterhawk 4 rozm: 205/60R16 zuż: 65%
Prawy tył - prod: Firestone Winterhawk 4 rozm: 205/60R16 zuż: 65%
Lewy tył - prod: Firestone Winterhawk 4 rozm: 205/60R16 zuż: 65%

1. Termin badania technicznego – 04.05.2024.
2. Książka serwisowa z ostatnim wpisem przy przebiegu 49857km, instrukcja obsługi – pojazd wyposażony.