FORD FIESTA 1.0 EcoBoost GPF Trend uszkodzony 2018r. WX5421A Magnice

338368

Aktualna cena (bez VAT): 17 800,00 zł

WX5421A Ford Fiesta 1.0 EcoBoost GPF Trend ASS
Marka, Model, Wersja wyposażenia: FORD FIESTA 1.0 EcoBoost GPF Trend Trend ASS   VIN: WF0JXXGAHJJR12946
Rok produkcji: 2018   Nr rejestracyjny: WX5421A
Rodzaj paliwa: Benzyna   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2019-01-09
Przebieg odczytany: 121607km   Liczba kluczy: 2
Kolor: CZARNY   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Silnik: 998ccm (Moc 100KM/73,5KW)   Masa całkowita: 1675
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1115
Liczba drzwi: 5   Dopuszczalna masa całkowita: 1675kg
Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD OSOBOWY   Data następnego badania technicznego: 2023-12-30

Według informacji uzyskanych od zleceniodawcy, w silniku stwierdzono zatarte panewki wału korbowego. Komora silnika - stwierdzono zdemontowaną część układu dolotowego oraz wentylator. Zaleca się kontrolę zakresu uszkodzeń oraz kompletności układów w warunkach serwisowych.

Brak możliwości sprawdzenia działania układów podwozia.

Barwa nadwozia – czarna z efektem metalicznym. Nadwozie pojazdu zabrudzone. Zderzak przedni – dwa punktowe zagięcia części dolnej, miejscowe zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Reflektory – drobne zarysowania kloszy. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – miejscowe złuszczenia powłoki lakierowej na powierzchni o średnicy ok. 40mm, 30mm, 30mm, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania, miejscowe zarysowania listwy zgarniającej. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – zagięcie ok. 30mm. z ubytkiem powłoki lakierowej, drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Lusterka boczne – drobne zarysowania.

Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 161µm.

Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Brak możliwości sprawdzenia działania. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich 4 sztuki - miejscowe zarysowania. Pojazd wyposażony w zestaw naprawczy do opon z kompresorem.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – zabrudzone, oparcie tylne - drobne rozdarcie poszycia, siedzisko fotela pasażera - drobne rozdarcie poszycia. Układ klimatyzacji - brak możliwości sprawdzenia działania. Brak możliwości pełnej weryfikacji wyposażenia pojazdu.

Asystent ruszania na wzniesieniu.
Elektrycznie regulowane szyby przednie.

ABS, ASR, czujnik ciśnienia ogumienia, Felgi aluminiowe, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Światła do jazdy dziennej, Szyba czołowa ogrzewana, Uchwyty Isofix, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia, Zestaw do naprawy przebitej opony

Prawy przód - prod: Falken Eurowinter HS01 rozm: 195/60R15 zuż: 75%
Lewy przód - prod: Falken Eurowinter HS01 rozm: 195/60R15 zuż: 75%
Prawy tył - prod: Falken Eurowinter HS01 rozm: 195/60R15 zuż: 75%
Lewy tył - prod: Falken Eurowinter HS01 rozm: 195/60R15 zuż: 75%

1. Brak możliwości sprawdzenia działania poszczególnych układów oraz wykonania jazdy próbnej.
2. Termin badania technicznego – 30.12.2023.
3. Książka serwisowa oraz instrukcja obsługi – pojazd wyposażony.