FORD / AUTO GALERIA TRANSIT 2.0 TDCI 130KM RWD 2018r.
338267
Marka, Model, Wersja wyposażenia: | FORD / AUTO GALERIA TRANSIT 2.0 TDCI 130KM RWD Trend | Typ nadwozia: | Skrzyniowy | |
Rok produkcji: | 2018 | VIN: | WF0DXXTTGDJT03475 | |
Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Nr rejestracyjny: | SB024AX | |
Przebieg odczytany: | 384709km | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2019-04-15 | |
Kolor: | BIAŁY | Data pierwszej rejestracji za granicą: | - | |
Silnik: | 1995ccm (Moc 130KM) | Masa całkowita: | 3500 | |
Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 2300 | |
Liczba drzwi: | 2 | Dopuszczalna masa całkowita: | 3500kg | |
Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD CIĘŻAROWY | Data następnego badania technicznego: | 2024-04-05 | |
Liczba miejsc: | 3 |
Rozruch silnika w warunkach parkingowych w normie. Diagnostyka serwisowa wykazała podwyższoną głośność pracy turbosprężarki oraz wycieki spod uszczelnień silnika. Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.
Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Elementy cierne układu hamulcowego osi przedniej oraz tylnej wymagają wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.
Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – drobne zarysowania. Reflektory – drobne zarysowania kloszy. Szyba czołowa – odpryski z pęknięciami po stronie prawej, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – miejscowe zarysowania i liczne odpryski powłoki lakierowej z korozją. Błotnik prawy – miejscowe głębokie zarysowania. Lusterko boczne prawe - otarcie klosza kierunkowskazu, brak wkładu dolnego, ramię lusterka oklejone taśmą naprawczą. Drzwi prawe – odprysk lakieru z ogniskiem korozji w części górnej, drobne zarysowania. Kabina oraz spojler - drobne zarysowania i odpryski lakieru. Drzwi lewe – ubytki lakieru z ogniskiem korozji w części górnej, punktowe zagięcia poszycia w części dolnej, miejscowe zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Lusterko boczne lewe – pęknięta obudowa.
Zabudowa skrzyniowa z opończą - uszkodzony słupek środkowy po stronie lewej, miejscowe zagięcia stelaża dachu, liczne rozdarcia opończy, zagięte krawędzie zewnętrzne burt po stronie lewej, zagięty narożnik dolny po stronie lewej, liczne zagięcia burty tylnej. Wymiary przestrzeni ładunkowej - długość ok. 4150mm, szerokość ok. 2200mm, wysokość ok. 2200mm. Stwierdzono liczne zarysowania podłogi.
Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 122µm.
Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś tylną. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół stalowe 4 sztuki – brak kołpaków na osi tylnej. Koło zapasowe - obręcz stalowa.
Rozstaw osi: 3954mm.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa, zagięcie nakładki konsoli środkowej ok. 30mm. Poszycia tapicerskie foteli, wykładziny podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia, punktowe wypalenie siedziska środkowego. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Ogrzewanie postojowe Airtronic S2 D2L.
Skrzynka narzędziowa.
Zbiornik na wodę z dozownikiem na detergent.
ABS, ASR, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Światła do jazdy dziennej, Szyba czołowa ogrzewana, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Kabina sypialna, Ospojlerowanie
Prawy przód - prod: Dunlop Sp Winter VAN01 rozm: 235/65R16C zuż: 65%
Lewy przód - prod: Dunlop Sp Winter VAN01 rozm: 235/65R16C zuż: 65%
Prawy tył - prod: Dunlop Sp Winter VAN01 rozm: 235/65R16C zuż: 30%
Lewy tył - prod: Dunlop Sp Winter VAN01 rozm: 235/65R16C zuż: 30%
Zapas - prod: Armstrong Blu-Trac rozm: 235/65R16C zuż: 75%
2. Brak książki serwisowej oraz instrukcji obsługi pojazdu.
3. Według danych ze strony historiapojazdu.gov.pl, badanie techniczne ważne do 15.04.2024.
4. W adnotacjach dowodu rejestracyjnego widnieje wpis "VAT-2".