FORD / AUTO BOSS TRANSIT 2.0 ECOBLUE RWD 2020r.

412232

7 dni 30.01.2026 godzina 08:50:00

Aktualna cena (bez VAT): 58 200,00 zł

FORD/AUTO-BOSS TRANSIT
Marka, Model, Wersja wyposażenia: FORD / AUTO BOSS TRANSIT 2.0 ECOBLUE RWD   Typ nadwozia: Skrzyniowy
Rok produkcji: 2020   VIN: WF0AXXTTRALK65240
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Nr rejestracyjny: SB228AX
Przebieg odczytany: 162644km   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2020-12-18
Kolor: BIAŁY   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Silnik: 1995ccm (Moc 130KM)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 2627
Liczba drzwi: 2   Dopuszczalna masa całkowita: -
Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2025-12-15

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono wycieki oleju z silnika. Aktywny alert: Wymień niedługo olej silnikowy. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Wygłuszenie ściany grodziowej silnika - miejscowe rozdarcia. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych i serwisowych.

Działanie układu kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Układ hamulcowy – działanie układu w normie, stwierdzono powiększone zużycie elementów ciernych układu. Tarcze i klocki hamulcowe osi przedniej kwalifikują się do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Numer vin częściowo skorodowany. Rozstaw osi ok. 3950mm. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych i serwisowych.

Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – odprysk z pęknięciem ok. 5mm, drobne odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – miejscowe zarysowania i odpryski powłoki lakierowej, drobne miejscowe zagięcia. Reflektory przednie - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Błotnik prawy – drobne odpryski i zarysowania. Lustro boczne prawe - zarysowania powierzchni obudowy i klosza kierunkowskazu, odkształcona obudowa lustra i klosz kierunkowskazu. Drzwi prawe przednie – drobne odpryski i zarysowania; wnęka drzwi - miejscowe odpryski i zarysowania. Próg prawy - odpryski i zarysowania. Owiewki, dach, kabina sypialna – miejscowe odpryski, zarysowania i odkształcenia, pęknięcia owiewek bocznych. Dach - odpryski z ogniskiem korozji, drobne odpryski i zarysowania. Próg lewy - odpryski i zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne odpryski i zarysowania; wnęka drzwi - miejscowe odpryski i zarysowania. Lustro boczne lewe - miejscowe zarysowania powierzchni obudowy. Błotnik lewy – drobne odpryski i zarysowania.

Zabudowa izotermiczna z podestem ruchomym. Wymiary przestrzeni ładunkowej - długość ok. 4200mm, szerokość ok. 2100mm, wysokość ok. 2100mm. Ściany wewnętrzne kontenera - zarysowania z ubytkiem tworzywa, miejscowe zagięcia i odkształcenia, zabrudzenia, pęknięcia osłon przewodów instalacji elektrycznej. Stwierdzono miejscowe odkształcenia przy łączeniach ściany przedniej ze ścianami bocznymi zabudowy oraz ściany tylnej. Drzwi kontenera - zarysowania z ubytkiem tworzywa, miejscowe zagięcia i odkształcenia, zabrudzenia, miejscowe pęknięcia poszycia wewnętrznego, uszczelki odkształcone z miejscowymi rozdarciami, odkształcenia przy odbojnikach drzwi. Dach - miejscowe zagięcia i zarysowania, zabrudzenia. Podłoga - miejscowe zarysowania i przetarcia powierzchni podłogi, miejscowe odkształcenia. Belka tylna - miejscowe zagięcia i zarysowania. Lampy tylne - odkształcone i luźne mocowania lamp. Na elementach zewnętrznych zabudowy stwierdzono miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa, miejscowe zagięcia i odkształcenia, miejscowe odkształcenia przy łączeniu ścian zabudowy. Dach - zagięcia w części tylnej. Nadkola tylne - miejscowe zarysowania, niefabryczne i odkształcone chlapacze.

Podest ruchomy DHollandia DHLM.08, udźwig: 750kg. Wymiary - ok. 1550x2100mm. Stwierdzono liczne uszkodzenia mechaniczne panelu sterowania podestem, rozłączone przewody instalacji elektrycznej, ślady napraw instalacji. Sterowanie podestem utrudnione, opuszczono i podniesiono awaryjnie. Sprawdzano bez obciążenia. Brak możliwości sterowania podestem przy pomocy pilota i panelu sterowania. Stwierdzono miejscowe zagięcia i zarysowania podestu, miejscowe ubytki materiału. Stwierdzono miejscowe zarysowania i utlenianie się materiału na siłownikach podestu. Zaleca się sprawdzenie podestu w warunkach serwisowych, wykonanie przeglądu i usunięcie usterek. Książka konserwacji, napraw i przeglądów, decyzja UDT - pojazd wyposażony. Decyzja podestu ważna do: styczeń 2027r.

Na elementach pojazdu stwierdzono okleiny reklamowe oraz ślady kleju po okleinach.
Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia do 106um.

Skrzynia biegów manualna 6-cio stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś tylną. Stwierdzono powiększone luz mostu napędowego. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 5 sztuk z zarysowaniami i miejscowymi ogniskami korozji. Kołpaki - 2 sztuki. Podnośnik, klucz do kół - pojazd wyposażony.

Deska rozdzielcza, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie fotela kierowcy, kanapy pasażerów, wykładziny podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Fotel kierowcy - rozdarcie powierzchni siedziska, miejscowe przetarcia i odkształcenia. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Elektrycznie podnoszone szyby.
Kamera cofania z wyświetlaczem.
System wzmacniający zawieszenie tylne z kompresorem.
Podest ruchomy.

ABS, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Szyba czołowa ogrzewana, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Lewy przód - prod: Hankook Winter rozm: 235/65R16C zuż: 55%
Prawy przód - prod: Hankook Winter rozm: 235/65R16C zuż: 55%
Lewy tył - prod: Hankook Winter rozm: 235/65R16C zuż: 45%
Prawy tył - prod: Hankook Winter rozm: 235/65R16C zuż: 45%
Koło zapasowe - prod: Continental rozm: 235/65R16C zuż: 70%

3. Instrukcja obsługi - brak. Stwierdzono Uzupełniającą instrukcję obsługi. Książka serwisowa - pojazd wyposażony, brak miejsc na wpisy.
4. Książka konserwacji, napraw i przeglądów, Decyzja UDT - pojazd wyposażony. Decyzja podestu ważna do: styczeń 2027r.
5. Według danych ze strony Historia pojazdu.gov.pl - Zakładka: Oś czasu widnieją wpisy:
- z dn. 14.04.2021r. - Dodatkowe badanie techniczne - Rodzaj badania: po uczestniczeniu w wypadku - Odczytany stan licznika: 7697km.
- z dn. 01.12.2021r. - Dodatkowe badanie techniczne - Rodzaj badania: po uczestniczeniu w wypadku - Odczytany stan licznika: 35567km.