FIAT DOBLO FURGON 1.3 MJ 2015r.

Identyfikator aukcji
407789

5 dni 03.12.2025 godzina 08:20:00

Aukcje EFL

Magnice 55-040, Europejska 2

0

Zapytaj o produkt

Aktualna cena (bez VAT): 7 900,00 zł
  • Opis przedmiotu

  • Oferty

  • Zdjęcia

FIAT DOBLO - wyłączenie rękojmi
Marka, Model, Wersja wyposażenia: FIAT DOBLO FURGON 1.3 MJ   Typ nadwozia: Furgon
Rok produkcji: 2015   VIN: ZFA26300006963513
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Nr rejestracyjny: SG668AE
Przebieg odczytany: 209038km   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2021-10-05
Kolor: BIAŁY   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2015-02-02
Silnik: 1248ccm (Moc 75KM)   Masa całkowita: 2070
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1451
Liczba drzwi: 3   Dopuszczalna masa całkowita: -
Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2024-01-04
Liczba miejsc: 3      

Informacje dodatkowe

Silnik:

Silniki zdemontowany i umieszczony w przestrzeni ładunkowej. Działania i kompletności elementów silnika nie sprawdzono. Układ wydechowy – ogniska korozji na elementach
układu, częściowo zdemontowany. Silnik i osprzęt częściowo zabrudzone, miejscowa korozja. Akumulator – brak. Komora silnika - zabrudzona eksploatacyjnie, miejscowa korozja, uszkodzone wygłuszenie ściany grodziowej silnika. Wygłuszenie pokrywy komory silnika - brak. Zaleca się sprawdzenie działania i kompletności silnika w warunkach serwisowych.


Podwozie:

Układ kierowniczy – działania układu nie sprawdzono. Zawieszenie przednie i tylne – działania układu nie sprawdzono. Układ hamulcowy – działania układu nie sprawdzono. Uszkodzone nadkole na osi lewej tylnej. Na elementach metalowych podwozia występuje miejscowa korozja. Rozstaw osi ok. 2560mm. Zaleca się sprawdzenie elementów podwozia w warunkach serwisowych.


Nadwozie:

Barwa nadwozia – biała, pojazd zabrudzony. Zderzak przedni – zarysowania, odkształcenia w części dolnej, złe spasowanie elementu. Szyba czołowa – drobne odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej, odpryski z korozją. Błotnik prawy – drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne odpryski i zarysowania, punktowe wgniecenie. Poszycie tylne boku prawego – odpryski i zarysowania, punktowe wgniecenia. Zderzak tylny – liczne odpryski i zarysowania z ubytkiem lakieru i tworzywa. Drzwi tyłu nadwozia prawe – drobne odpryski i zarysowania, drobne punktowe wgniecenia, brak znaku firmowego w części środkowej, korozja na zawiasach. Drzwi tyłu nadwozia lewe – drobne odpryski i zarysowania, drobne punktowe wgniecenia, korozja na zawiasach. Lampa tylna lewa - zarysowania na powierzchni zewnętrznej, zaparowana, krople w środku lampy, uszkodzone mocowanie. Lampa tylna prawa - zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Poszycie tylne boku lewego – odpryski i zarysowania, punktowe wgniecenia. Drzwi lewe przednie – drobne odpryski i zarysowania, drobne punktowe wgniecenia. Błotnik lewy – drobne odpryski i zarysowania. Dach – drobne odpryski i zarysowania. Reflektory przednie - drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pozostałe elementy nadwozia z tworzyw sztucznych - drobne zarysowania na powierzchniach zewnętrznych pokryć, miejscowe przebarwienia.

Zmierzona grubość powłoki lakierowej:
Pokrywy komory silnika: do 110um,
Błotnika prawego: do 115um,
Drzwi prawych przednich: do 107m,
Poszycia prawego tylnego: do 96um,
Dachu: do 99um,
Drzwi tyłu nadwozia: prawych do 102um, lewych do 157um,
Poszycia lewego tylnego: do 155um,
Drzwi lewych przednich: do 164um,
Błotnika lewego: do 107um.

Podane przedziały grubości powłoki lakierowej, dotyczą punktów pomiarowych. Nie mogą być traktowane jako gwarancja, że grubość powłoki lakierowej w innych punktach nie wykracza poza te przedziały. Pomiar powłoki lakierowej został wykonany urządzeniem będącym w posiadaniu rzeczoznawcy. Pomiar wykonany innym przyrządem może się różnić.


Układ przeniesienia napędu:

Skrzynia biegów manualna 5-cio stopniowa, napęd na oś przednią. Skrzynia biegów zdemontowana, umieszczona w przestrzeni ładunkowej. Działania i kompletności elementów układu przeniesienia napędu nie sprawdzono. Obręcze kół stalowe 4szt. - zarysowane z korozją, brak szpilek kół, brak dwóch dekielków. Koło zapasowe - brak. Zaleca się sprawdzenie działania układu przeniesienia napędu w warunkach serwisowych.


Wnętrze:

Wnętrze przedziału osobowego miejscowo zabrudzone, wypełnione drobnymi elementami pojazdu z demontażu. Poszycia tapicerskie – miejscowo zabrudzone. Podsufitka –
zabrudzona, drobne zarysowania. Koło kierownicy - przetarcia na powierzchni zewnętrznej. Deska rozdzielcza i pokrycia z tworzyw sztucznych wnętrza pojazdu zabrudzone, zarysowania, miejscowe obtarcia powierzchni pokryć z ubytkiem tworzywa. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia kompletności w warunkach serwisowych.

Przedział bagażowy: wymiary przestrzeni ładunkowej ok: dł. – 150mm, szer. - 140mm, wys. - 130mm. Ściana grodziowa przestrzeni ładunkowej – zarysowania, drobne odpryski. Podłoga – zarysowania, obtarcia powierzchni płyty podłogi, drobne punktowe wgniecenia. Wnęki kół tylnych - zarysowania i drobne punktowe wgniecenia. Pokrycia wewnętrzne drzwi i ścian bocznych - tworzywo sztuczne, zarysowania powierzchni pokryć. Silnik, skrzynia biegów i inne podzespoły zdemontowane i umieszczone w przestrzeni ładunkowej.


Wyposażenie:

1. Radioodtwarzacz fabryczny.
2. Elektrycznie podnoszone szyby.
3. Ściana grodziowa.


Wyposażenie dodatkowe:

ABS, ASR, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), Immobilizer, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Poduszka kierowcy, Wspomaganie układu kierowniczego


Ogumienie:

Lewy przód - prod: Yokohama BluEarth rozm: 195/65R15 zuż: 60%
Prawy przód - prod: Yokohama BluEarth rozm: 195/65R15 zuż: 50%
Lewy tył - prod: Yokohama BluEarth rozm: 195/65R15 zuż: 40%
Prawy tył - prod: Yokohama BluEarth rozm: 195/65R15 zuż: 40%


Uwagi:

UWAGA !!!! Nowy nabywca będzie zobowiązany do podpisania umowa o wyłączeniu rękojmi z uwagi na fakt, że stały dowód rejestracyjny pojazdu znajduje się w Wydziale Komunikacji w 44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 21. Sprzedający posiada oświadczenie o zagubieniu pozwolenia czasowego oraz oświadczenie o zagubieniu tablic rejestracyjnych pojazdu. Sprzedający w terminie do 30 dni dokona zgłoszenia sprzedaży pojazdu w wydziale komunikacji w Gliwicach. Kupujący na własny koszt i swoimi staraniami musi dokonać naprawy pojazdu, pozyskać niezbędną dokumentację techniczną i przeprowadzić badania techniczne pojazdu, a następnie udać się do Wydziału Komunikacji w Gliwicach. Wydział Komunikacji wyda nowemu właścicielowi decyzję o umorzeniu poprzedniej rejestracji. Kupujący oświadcza, że Sprzedający nie posiada informacji czy na podstawie dokumentów przekazanych Kupującemu , możliwa jest ponowna rejestracja pojazdu i Kupujący zrzeka się wobec Sprzedającego roszczeń związanych z brakiem możliwości ponownej rejestracji pojazdu. Kupujący pojazd widział, dokonał wnikliwego zbadania jego stanu technicznego oraz, że nie wnosi jakichkolwiek zastrzeżeń zarówno co do stanu prawnego jak i stanu technicznego Pojazdu, jego właściwości, jego wszystkich parametrów, a także jego wyglądu i jest świadomy wad Pojazdu.
Strony wyłączają odpowiedzialność Sprzedawcy na zasadach ogólnych z art. 471 k.c. z zastrzeżeniem, że nie dotyczy to odpowiedzialności Sprzedawcy z tytułu winy umyślnej.

UWAGA!!! Pojazd sprzedawany bez czasowego pozwolenia i tablic rejestracyjnych . Nowy nabywca otrzyma oświadczenie .

1. Brak dowodu rejestracyjnego pojazdu i tablic rejestracyjnych.
2. Według Cepik okresowe badanie techniczne ważne do 2024-01-04
3. Pojazd sprowadzony.
4. Brak książki serwisowej i instrukcji obsługi pojazdu.
5. Przebiegu pojazdu nie weryfikowano, przyjęto na podstawie wskazań drogomierza.
6. Pojazd unieruchomiony, wymaga usunięcia uszkodzeń, niesprawności i usterek wykazanych w niniejszej ocenie
7. Istnieje ryzyko wystąpienia uszkodzeń ukrytych zespołów pojazdu lub brak kompletności czy sprawności zdemontowanych podzespołów.
8. Według danych ze strony Historia pojazdu w zakładce Dane zagraniczne AutoDna widnieje wpis: "Uszkodzenia - odnotowano"