FIAT / CARPOL DUCATO 2.3 MJ L2H2 FURGON 2018r.
339160
Marka, Model, Wersja wyposażenia: | FIAT / CARPOL DUCATO 2.3 MJ L2H2 FURGON | Typ nadwozia: | Furgon | |
Rok produkcji: | 2018 | VIN: | ZFA25000002J35020 | |
Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Nr rejestracyjny: | PY10647 | |
Przebieg odczytany: | 166700km | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2019-05-22 | |
Kolor: | Biały | Data pierwszej rejestracji za granicą: | - | |
Silnik: | 2287ccm (Moc 150KM) | Masa całkowita: | 3300 | |
Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 2125 | |
Liczba drzwi: | 4 | Dopuszczalna masa całkowita: | - | |
Rodzaj pojazdu: | CIĘŻAROWY | Data następnego badania technicznego: | 2024-05-22 | |
Liczba miejsc: | 7 |
Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono wycieki oleju spod uszczelnień silnika. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.
Rozstaw osi - 3450mm. Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Elementy cierne układu hamulcowego kwalifikują się do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.
Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Reflektor prawy - uszkodzenia odbłyśnika. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – ognisko korozji po stronie wewnętrznej, drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Próg prawy - zagięcie na odcinku ok 300mm, ubytki lakieru. Poszycie tylne boku prawego – zagięcie na odcinku ok 1000mm, zarysowania. Zderzak tylny – zarysowania, zagięcia, pęknięcia. Drzwi tyłu nadwozia prawe i lewe – zagięcia punktowe, utrudnione otwieranie i zamykanie, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne zarysowania. Rozdarta uszczelka wnęki drzwi lewych przednich. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Lusterko lewe - połamana obudowa. Próg lewy - ubytki lakieru. Dach – miejscowe zagięcia i zarysowania. Bagażnik dachowy - uszkodzony, poskręcany wkrętami. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 115um.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, tylnych, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Uszkodzone zamki pasów bezpieczeństwa przy tylnej kanapie. Zarysowania poszyć przestrzeni ładunkowej. Połamane tapicerki drzwi tyłu nadwozia. Wymiary przestrzeni ładunkowej: długość ok 2000mm, szerokość ok 1850mm, wysokość ok 1900mm.
Bagażnik dachowy.
Zabudowa osobowo towarowa Carpol.
Wentylacja przestrzeni ładunkowej.
ABS, ASR, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Radio CD, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)
Lewy przód - prod: Vredestein Comtrac Winter rozm: 225/70R15C zuż: 50%
Prawy przód - prod: Vredestein Comtrac Winter rozm: 225/70R15C zuż: 50%
Lewy tył - prod: Kumho Winter Portrans CW51 rozm: 225/70R15C zuż: 25%
Prawy tył - prod: Kumho Winter Portrans CW51 rozm: 225/70R15C zuż: 25%
Zapas - prod: Windforce Comfort rozm: 215/70R15 zuż: 100%
1. Termin badania technicznego wg Cepik: 22.05.2024.
2. Książka serwisowa z wpisami przy stanie drogomierza: 19920km, 44040km, 125470km.
4. Na portalu historiapojazdu.gov.pl stwierdzono wpis "07.12.2020. Powstanie szkody istotnej. Kategorie: Uszkodzenie elementów układu nośnego"
Kod oferty | Oferta | Data |
87447 | 79 800,00 zł | 2024.05.02 08:29:56.6488 |
87448 | 79 600,00 zł | 2024.05.02 08:29:57.6332 |
87446 | 49 600,00 zł | 2024.05.02 08:29:29.9111 |
87366 | 49 200,00 zł | 2024.04.29 20:08:59.8141 |
87420 | 49 000,00 zł | 2024.04.29 08:23:17.4596 |