Elementy zestawu do robienia zdjęć - foto budka

338528

Aktualna cena (bez VAT): 7 900,00 zł

Nazwa: FOTO BUDKA OBROTOWA 360
Model: -
Rok produkcji: 2023
Wytwórca: -
Nr identyfikacyjny: nie odnaleziono – wg. FV zakupu: 069/2023

• Wymiary 120 x 90 x 30 cm

• Platforma 360 wykonana ze stali
• Napęd obrotowy
• Ramię oświetlenia
• Uchwyt wieloosowy z multigłowicą
• Lampa doświetlająca
• Case ochronny
• Lampy doświetlające
• Tło x 2 szt.
• Wytwornica baniek mydlanych

Przedmiot szacowania: zestaw przeznaczony do wykonywania zdjęć 360 wykorzystywany najczęściej podczas imprez okolicznościowych.

• w stosunku do załączonej specyfikacji nie stwierdzono:
- powerbank
- wózek transportowy
• szczegółowa weryfikacja możliwa po złożeniu zestawu
Uszkodzenia
• niewielkie zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
• zadrapania, otarcia, odkształcenia
• posiada częściowe oznaczenia
Historia napraw i konserwacji

• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji