Elementy wyposażenia salonu - oświetlenie wg. Spe
339163
Producent: | - | Numer fabryczny: | - | |
Rok produkcji: | - |
Brak dokumentacji i oznaczeń. Nie okazano faktury zakupu.
Oprawy oświetleniowe wg otrzymanej specyfikacji, stanowiły najprawdopodobniej wyposażenie sklepu lub biura, niektóre wykonane na zamówienie, zostały zdemontowane z obiektu i przewiezione w elementach do magazynu EFL. Brak dokumentacji, oznaczeń, rysunków, uniemożliwia sprawdzenie kompletności i sposobu montażu, dokonano oględzin organoleptycznych. Poniższy wykaz sporządzono na podstawie okazanego załącznika oraz protokołu odbioru i przyjęcia do magazynu potwierdzającego orientacyjne zestawienie :
1] Oprawa awaryjna 2W; AT ONTEC R - czarne - 5 szt.
2] Oprawa kierunkowa ONTEC G 1H 3W - 5 szt.
3] Oprawa wisząca Esenzza na kilka żarówek - 3 szt.
4] Oprawa ONE –czarna, na źródło LED 27W - 24 szt.
5] Szynoprzewód w kolorze czarnym, łączony (złączki) - ok. 39 mb.
6] Adapter z gniazdem - 12 szt.
7] Oprawa LED wisząca 4000K – biała - 2 szt.
8] Reflektor czarny CRI 95 2800K x15W - 8 szt.
Inne drobne elementy systemu oświetlenia
Oprawy oświetleniowe wg specyfikacji, stanowiły najprawdopodobniej wyposażenie sklepu lub biura, niektóre były wykonane na zamówienie, w różnych kolorach i formie – podwieszane. Oprawy oświetleniowe wg specyfikacji zostały zdemontowane z obiektu i złożone w magazynie EFL. Brak dokumentacji, brak oznaczeń, dokładnej specyfikacji zakupu, uniemożliwi potwierdzenie kompletności. Widoczne ślady użytkowania, liczne uszkodzenia mechaniczne – zarysowania, pęknięcia, dekompletacja, bez kabli elektrycznych, wymagają montażu, napraw, uzupełnień. Nie podano daty zakupu. Opinia o cenie nie jest ekspertyzą techniczną, nie jest też ofertą handlową. Przed zakupem, należy obejrzeć.