Drukarka wielkoformatowa Latex 3000 (CZ056A) HP 2013r.

339123

Aktualna cena (bez VAT): 128 000,00 zł

Drukarka wielkoformatowa Latex 3000 (CZ056A) HP
Producent: HP   Numer fabryczny: SG3431P001
Rok produkcji: 2013

Nazwa: Drukarka wielkoformatowa
Model: Latex 3000 (CZ056A)
Rok produkcji: 2013
Wytwórca: HP
Kraj wytworzenia: Singapur
Nr identyfikacyjny: SG3431P001

• Zasilanie 380-415 V/50-60Hz
• Wymiary 170 x 138 x 690 cm
• Moc 11 kW
• Masa 1880 kg
• Max prędkość drukowania 180 m2/godz
• Rozdzielczość wydruku do 1200x1200dpi

• Monitor, klawiatura, mysz

Przedmiot szacowania: przemysłowa drukarka wielkoformatowa przeznaczona do pracy z :bannery, folie samoprzylepne, papiery ,tapety, canvasy, siatki , porowate tkaniny

• urządzenie niepołączone funkcjonalnie
Uszkodzenia
• zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
• uszkodzenia zamków obudowy
• wgniecenia, odgięcia
• znaczne zabrudzenia eksploatacyjne
• zadrapania, otarcia, odkształcenia
Historia napraw i konserwacji

• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji