DACIA DUSTER 1.5 Blue Dci 115KM 4WD 2019r. DW9LE12 Magnice
338906
Marka, Model, Wersja wyposażenia: | DACIA DUSTER 1.5 Blue Dci 115KM 4WD Essential | VIN: | VF1HJD40764083752 | |
Rok produkcji: | 2019 | Nr rejestracyjny: | DW9LE12 | |
Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2020-11-19 | |
Przebieg odczytany: | 95068km | Liczba kluczy: | 2 | |
Kolor: | SREBRNY | Czy jest instrukcja obługi: | Tak | |
Kolor metallic: | Tak | Czy jest książka przeglądów: | Tak | |
Silnik: | 1461ccm (Moc 115KM/85KW) | Masa całkowita: | 1933 | |
Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 1460 | |
Liczba drzwi: | 5 | Dopuszczalna masa całkowita: | 1933kg | |
Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD OSOBOWY | Data następnego badania technicznego: | 2023-11-19 | |
Liczba miejsc: | 5 | Instalacja gazowa: | Nie | |
Typ nadwozia: | Kombi | Hak: | Tak |
Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.
Barwa nadwozia – srebrna z efektem metalicznym. Zderzak przedni – miejscowe zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Reflektory – drobne zarysowania kloszy. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Szyby boczne przednie - miejscowe zarysowania. Błotnik prawy – zagięcie ok. 20mm. z zarysowaniem oraz ubytki powłoki lakierowej na łuku błotnika, miejscowe zarysowania. Drzwi prawe przednie – zagięcie poszycia ok. 30mm. w części środkowej, drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania, wnęka drzwi - ubytek lakieru z ogniskiem korozji w części górnej, miejscowe zagięcia poszycia. Próg prawy - ubytki lakieru z ogniskiem korozji w części górnej. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – ubytki powłoki lakierowej w części dolnej od strony wewnętrznej, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – zagięcie ok. 30mm, 20mm, drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania, wnęka drzwi - zagięcie poszycia ok. 30mm, ubytek lakieru z ogniskiem korozji w części górnej. Drzwi lewe przednie – punktowe zagięcia poszycia w ilości co najmniej 3, miejscowe zarysowania. Słupek B lewy - miejscowe zagięcia z zarysowaniami w części dolnej przedniej. Próg lewy - ubytki powłoki lakierowej z ogniskiem korozji z części górnej, nakładka progu - głębokie zarysowanie. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Lusterka boczne – drobne zarysowania.
Pokrywa komory silnika – do 173µm. Błotnik lewy przód – do 501µm. Pozostałe elementy 134 – 165µm.
Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół stalowe 4 sztuki – liczne ubytki powłoki lakierowej. Opona koła lewy tył - rozcięcie ściany bocznej. Koło zapasowe - obręcz stalowa.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa, kratki nawiewu - głębokie zarysowania, brak zaślepki radioodtwarzacza. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia. Fotel kierowcy - stwierdzono luzy na mocowaniach fotela. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Elektrycznie regulowane szyby przednie.
ABS, ASR, czujnik ciśnienia ogumienia, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Hak, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Relingi dachowe, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Uchwyty Isofix, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia
Prawy przód - prod: Sava TRENTA rozm: 195/75R16C zuż: 100%
Lewy przód - prod: Continental ContiCrossContact LX 2 rozm: 215/65R16 zuż: 30%
Prawy tył - prod: Sava TRENTA rozm: 195/75R16C zuż: 100%
Lewy tył - prod: Sava TRENTA rozm: 195/75R16C zuż: 100%
Zapas - prod: Mabor Winter Jet 3 rozm: 215/65R16 zuż: 50%
1. Termin badania technicznego – 19.11.2023.
2. Książka serwisowa bez wpisów, instrukcja obsługi – pojazd wyposażony.