Citroen C5 X 1.6 PureTech Shine 2022r. DW7SY58 Magnice
411158
| Marka, Model, Wersja wyposażenia: | Citroen C5 X 1.6 PureTech Shine Shine | VIN: | VR7ND5GFPN4803888 | |
| Rok produkcji: | 2022 | Nr rejestracyjny: | DW7SY58 | |
| Rodzaj paliwa: | Benzyna | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2022-07-21 | |
| Przebieg odczytany: | 52497km | Liczba kluczy: | 2 | |
| Kolor: | Szary | Czy jest instrukcja obługi: | Nie | |
| Kolor metallic: | Tak | Czy jest książka przeglądów: | Tak | |
| Silnik: | 1598ccm (Moc 181KM/133KW) | Masa całkowita: | 1930 | |
| Skrzynia biegów: | Automatyczna | Masa własna: | 1472 | |
| Liczba drzwi: | 5 | Dopuszczalna masa całkowita: | - | |
| Rodzaj pojazdu: | Samochód osobowy | Data następnego badania technicznego: | 2027-07-15 | |
| Liczba miejsc: | 5 | Instalacja gazowa: | Nie | |
| Typ nadwozia: | Kombi | Hak: | Nie |
Barwa nadwozia – szara z efektem metalicznym. Zderzak przedni – miejscowe zarysowanie z ubytkiem tworzywa i powłoki lakierowej w części lewej, drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym, miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa w części dolnej zderzaka. Szyba czołowa – drobne odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Reflektory przednie - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Błotnik prawy – drobne odpryski i zarysowania. Lustro boczne prawe - drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Próg prawy - drobne odpryski i zarysowania. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Lampy tylne - drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Próg lewy - drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej na poszyciu zewnętrznym. Drzwi lewe przednie – drobne odpryski i zarysowania. Lustro boczne lewe - drobne odpryski i zarysowania. Błotnik lewy – drobne odpryski i zarysowania. Rama dachu prawa - drobne miejscowe zagięcie, drobne zarysowania. Dach – miejsce zagięcia poszycia, drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Rama dachu lewa - drobne zarysowania. Wnęki drzwi - drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej.
Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia do 127um.
Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich 4 sztuki - z drobnymi zarysowaniami i drobnymi miejscowym przebarwieniami. Obręcz przednia lewa, obręcz tylna prawa - miejscowe zarysowania z ubytkiem materiału. Zestaw naprawczy przebitej opony - pojazd wyposażony.
Deska rozdzielcza, konsola środkowa, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Fotele przednie, kanapa tylna - drobne zarysowania i miejscowe odkształcenia. Wnętrze przestrzeni bagażowej - miejscowe zarysowania i przetarcia powierzchni poszyć. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Łopatki do zmiany biegów.
Tempomat adaptacyjny.
Drive Assist.
Tryby jazdy.
Virtual Cockpit.
Wyświetlacz HUD.
Układ automatycznego hamowania.
Ostrzeżenie o pojeździe zbliżającym się z tyłu.
Ostrzeżenie o utracie koncentracji.
System rozpoznawania znaków drogowych.
ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Dostęp komfortowy, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, Felgi aluminiowe, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Kierownica podgrzewana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Szyba czołowa ogrzewana, Światła przeciwmgielne, Tapicerka skórzana lub skórzanopodobna, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia, Zestaw do naprawy przebitej opony
Lewy przód - prod: Goodyear EfficientGrip rozm: 205/55R19 zuż: 65%
Prawy przód - prod: Goodyear EfficientGrip rozm: 205/55R19 zuż: 65%
Lewy tył - prod: Goodyear EfficientGrip rozm: 205/55R19 zuż: 55%
Prawy tył - prod: Goodyear EfficientGrip rozm: 205/55R19 zuż: 55%
1. Termin badania technicznego 2027-07-15
3. Instrukcja obsługi pojazdu w formie elektronicznej. Książka serwisowa - pojazd wyposażony.