CITROEN JUMPER 35+ 2.2 BlueHDI 164KM uszkodzony 2020r. DW1LH80 Magnice

338395

Aktualna cena (bez VAT): 73 100,00 zł

DW1LH80 Citroen Jumper 35+ BlueHDi L4H3
Marka, Model, Wersja wyposażenia: CITROEN JUMPER 35+ 2.2 BlueHDI 164KM Control   Nr rejestracyjny: DW1LH80
Rok produkcji: 2020   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2020-12-08
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Liczba kluczy: 2
Przebieg odczytany: 248124km   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor: BIAŁY   Czy jest książka przeglądów: Nie
Silnik: 2179ccm (Moc 164KM/121KW)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 2125
Liczba drzwi: 4   Dopuszczalna masa całkowita: 3500kg
Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2023-12-08
Liczba miejsc: 3   Instalacja gazowa: Nie
Typ nadwozia: Furgon   Hak: Nie
VIN: VF7YDCNFC12P70195

Wyładowany akumulator, silnik uruchomiono za pomocą akumulatora zewnętrznego. Rozruch silnika w normie. Stwierdzono aktywną lampkę kontrolną ładowania układu elektrycznego, silnika oraz komunikat "Skontrolować silnik", zaleca się diagnostykę w warunkach serwisowych. Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – miejscowe zarysowania i otarcia, pęknięta osłona chłodnicy. Reflektory – drobne zarysowania kloszy. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i liczne odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – punktowe zagięcie poszycia, drobne zarysowania i odpryski lakieru, miejscowe zarysowania szyby. Próg prawy - zagięty w części przedniej na długości ok. 350mm. Drzwi prawe tylne przesuwne – utrudnione otwieranie, zamek drzwi wymaga kontroli serwisowej, miejscowe punktowe zagięcia poszycia, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – miejscowe zarysowania, zagięcie poszycia narożnika tylnego średnicy ok. 150mm. z pęknięciami lakieru. Zderzak tylny – miejscowe zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia prawe – liczne głębokie zarysowania, miejscowe punktowe zagięcia poszycia, utrudnione otwieranie/zamykanie. Drzwi tyłu nadwozia lewe - uszkodzona uszczelka drzwi, rozerwanie poszycia w części górnej ok. 40mm, miejscowe zarysowania. Próg lewy - rozległe zagięcie w części środkowej na długości ok. 1000mm. Poszycie tylne boku lewego – miejscowe zarysowania. Drzwi lewe – drobne zarysowania, miejscowe zarysowania szyby. Słupek A lewy - miejscowe odpryski lakieru z ogniskiem korozji. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – odpryski lakieru z ogniskiem korozji w części przedniej. Lusterka boczne – miejscowe zarysowania.

Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: 72 – 93µm.

Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół stalowe 4 sztuki. Opona koła lewy tył - rozcięcia ściany bocznej. Koło zapasowe - obręcz stalowa.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Niesprawny zamek centralny drzwi. Poszycia tapicerskie foteli, wykładziny podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Zabudowa izotermiczna wewnętrzna - liczne zarysowania i miejscowe ślady napraw. Wymiary - długość ok. 3700mm, szerokość ok. 1740mm, wysokość ok. 1950mm.

Amortyzowany fotel kierowcy.

ABS, ASR, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), Dotykowy ekran, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Prawy przód - prod: Nexen Roadian CT8 rozm: 215/75R16C zuż: 85%
Lewy przód - prod: Nexen Roadian CT8 rozm: 215/75R16C zuż: 85%
Prawy tył - prod: Continental ContiVanContact 100 rozm: 215/75R16C zuż: 85%
Lewy tył - prod: Continental ContiVanContact 100 rozm: 215/75R16C zuż: 100%
Zapas - prod: Nexen Roadian CT8 rozm: 215/75R16C zuż: 50%

1. Termin badania technicznego – 08.12.2023.
2. Brak książki serwisowej, instrukcja obsługi – pojazd wyposażony.

1 klucz bez pilota.