CITROEN BERLINGO XL 1.5 BLUE HDI 2020r.

412231

6 dni 29.01.2026 godzina 08:28:00

Aktualna cena (bez VAT): 29 900,00 zł

CITOEN BERLING
Marka, Model, Wersja wyposażenia: CITROEN BERLINGO XL 1.5 BLUE HDI FEEL   Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD OSOBOWY
Rok produkcji: 2020   Liczba miejsc: 5
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Typ nadwozia: Kombi
Przebieg odczytany: 228416km   VIN: VR7ECYHZJLJ798355
Kolor: SZARY   Nr rejestracyjny: LU618LC
Kolor metallic: Tak   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2020-10-19
Silnik: 1499ccm (Moc 131KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Skrzynia biegów: Manualna   Data następnego badania technicznego: 2025-10-19

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch silnika w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono wycieki oleju z silnika. Diagnostyka wykazała alerty dotyczącej nieprawidłowego ciśnienia układu paliwowego, poniżej dopuszczalnego (kody błędów P0087, P008A, P008B) oraz alerty dotyczące nieprawidłowej komunikacji ze sterownikiem silnika. Brak możliwości pełnej weryfikacji pracy silnika i osprzętu. Silnik pojazdu gaśnie po przejechaniu krótkiego dystansu, usterka występuje w sposób cykliczny, brak możliwości jazdy w ruchu drogowym. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Dolna osłona silnika - miejscowe uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych i serwisowych.

Działanie układu kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Układ hamulcowy – działanie układu w normie, stwierdzono powiększone zużycie elementów ciernych układu. Tarcze i klocki hamulcowe kwalifikują się do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Brak możliwości pełnej weryfikacji pracy układów podwozia, silnik pojazdu gaśnie po przejechaniu krótkiego dystansu, brak możliwości jazdy w ruchu drogowym. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych i serwisowych.

Barwa nadwozia – szara z efektem metalicznym. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym, miejscowe zarysowania w części dolnej zderzaka, brak spasowania elementu. Szyba czołowa – pęknięcie w części prawej, odprysk z pęknięciem w części środkowej, drobne odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i miejscowe odpryski powłoki lakierowej. Reflektory przednie - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej, drobne pęknięcia klosza reflektora prawego. Błotnik prawy – drobne odpryski i zarysowania. Lustro boczne prawe - drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne odpryski i zarysowania; wnęka drzwi - miejscowe odpryski i zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne odpryski i zarysowania; wnęka drzwi - miejscowe odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – miejscowe zagięcia poszycia, drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Próg prawy - drobne zagięcia, miejscowe odpryski i zarysowania. Zderzak tylny – zarysowania z ubytkiem tworzywa na poszyciu zewnętrznym, miejscowe odkształcenia. Lampy tylne - zarysowania na powierzchni zewnętrznej, klosz lampy lewej pęknięty. Drzwi tyłu nadwozia – miejscowe drobne zagięcia, miejscowe odpryski i zarysowania z ubytkiem powłoki lakierowej, drobne odpryski. Próg lewy - drobne zagięcia, miejscowe odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej, miejscowe zagięcia poszycia. Drzwi lewe tylne – odpryski na krawędzi tylnej, drobne odpryski i zarysowania, listwa drzwi odkształcona drobne zagięcia, miejscowe odpryski i zarysowania; wnęka drzwi - miejscowe odpryski i zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne odpryski zarysowania; wnęka drzwi - miejscowe odpryski i zarysowania. Lustro boczne lewe - drobne odpryski i zarysowania. Błotnik lewy – drobne odpryski i zarysowania. Dach – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej.
Pokrywy komory silnika: do 120um,
Błotnika prawego: do 113um,
Drzwi prawych przednich: do 118um,
Drzwi prawych tylnych: do 111um,
Poszycia prawego tylnego: do 113um,
Dachu: do 115um,
Drzwi tyłu nadwozia: do 112um,
Poszycia lewego tylnego: do 113um,
Drzwi lewych tylnych: do 211um,
Drzwi lewych przednich: do 277um,
Błotnika lewego: do 141um.

Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Stwierdzono usterkę skrzyni biegów, brak możliwości wybrania 1 biegu, zgrzyty skrzyni biegów. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Brak możliwości pełnej weryfikacji pracy układu przeniesienia, silnik pojazdu gaśnie po przejechaniu krótkiego dystansu, brak możliwości jazdy w ruchu drogowym. Obręcze kół - stalowe 4 sztuk z zarysowaniami i ogniskami korozji. Kołpaki - 2 sztuki z zarysowaniami. Zestaw naprawczy przebitej opony / koło zapasowe, podnośnik, klucz do kół - brak.

Deska rozdzielcza, konsola środkowa, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Fotele przednie - drobne przetarcia i zarysowania. Kanapa tylna - drobne rozdarcie powierzchni siedziska, miejscowe przetarcia i odkształcenia oparcia, drobne przetarcia i zarysowania. Wykładzina podłogi - miejscowe przetarcia i zarysowania. Podsufitka - miejscowe odkształcenia, przetarcia i zarysowania. Wnętrze przestrzeni bagażowej - miejscowe zarysowania i przetarcia powierzchni poszyć. Roleta przestrzeni ładunkowej - miejscowe przetarcia i zarysowania, uszkodzone mocowanie rolety, odkształcona. Poszycie tapicerskie drzwi tyłu nadwozia - miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa. Aktywny alert usterki radaru i systemu hamowania awaryjnego oraz zdarzenia drogowego. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Active Safety Brake.
System rozpoznawania znaków drogowych.
Alarm nieuwagi kierowcy.

ABS, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Roleta tylnych drzwi, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Lewy przód - prod: Kleber Krisalp rozm: 205/60R16 zuż: 75%
Prawy przód - prod: Kleber Krisalp rozm: 205/60R16 zuż: 75%
Lewy tył - prod: Kleber Krisalp rozm: 205/60R16 zuż: 75%
Prawy tył - prod: Kleber Krisalp rozm: 205/60R16 zuż: 75%

2. Instrukcja obsługi i Książka serwisowa - brak. We wewnętrzu pojazdu stwierdzono Podstawowy przewodnik.
4. Według danych ze strony Historia pojazdu.gov.pl - Zakładka Oś czasu: widnieje wpis z dnia 31.10.2024r. Dodatkowe badanie techniczne - Rodzaj badania: uzasadnione przypuszczenie zagrożenia bezpieczeństwa. Odczytany stan licznika: 204570km