Automat do napoi Jl500- nr fabryczny 210334290

338237

Aktualna cena (bez VAT): 5 500,00 zł

Producent: Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co.,Ltd   Numer fabryczny: 210334290 NR

Nazwa: Automat do napoi
Model: Jl500
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2022
Wytwórca: Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co.,Ltd
Nr identyfikacyjny: 210334290 NR

• Zasilanie 220-240V, 50/60 Hz
• Wymiary 72/ 66/ 180 cm
• Masa 166 kg
• Moc 2800W

Przedmiot szacowania: automat sprzedażowy przeznaczony do sprzedaży kawy w kubku obsługujący bezgotówkowe płatności.

Uszkodzenia
• niewielkie zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
• uszkodzony- rozbity przedni panel
• niewielkie zadrapania, otarcia, odkształcenia
• po przyłączeniu zasilania panel przedni nie podświetla się, urządzenie nie wydaje dźwięków pracy
• nie weryfikowano
Historia napraw i konserwacji
• może wymagać uzupełnienia czynnika chłodniczego
• uszkodzony

• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji
• karta gwarancyjna