Automat do napoi Jl500- nr fabryczny 21033429
338243
Producent: | Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co.,Ltd | Numer fabryczny: | 21033429 NR | |
Rok produkcji: | - |
Nazwa: Automat do napoi
Model: Jl500
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2022
Wytwórca: Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co.,Ltd
Nr identyfikacyjny: 21033429 NR
• Zasilanie 220-240V, 50/60 Hz
• Wymiary 72/ 66/ 180 cm
• Masa 166 kg
• Moc 2800W
Przedmiot szacowania: automat sprzedażowy przeznaczony do sprzedaży kawy w kubku obsługujący bezgotówkowe płatności.
Uszkodzenia
• niewielkie zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
• niewielkie zadrapania, otarcia, odkształcenia
• po przyłączeniu zasilania panel przedni podświetla się
• nie weryfikowano możliwości sprzedaży kawy
• nie weryfikowano
Historia napraw i konserwacji
• może wymagać uzupełnienia czynnika chłodniczego
• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji
• karta gwarancyjna