Audi Q5 SPORBACK 40TDI mHEV Quattro 2022r. WND3940C Magnice
412250
| Marka, Model, Wersja wyposażenia: | Audi Q5 SPORBACK 40TDI mHEV Quattro | VIN: | WAUZZZFY8P2035508 | |
| Rok produkcji: | 2022 | Nr rejestracyjny: | WND3940C | |
| Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2022-11-17 | |
| Przebieg odczytany: | 64010km | Liczba kluczy: | 2 | |
| Kolor: | Niebieski | Czy jest instrukcja obługi: | Tak | |
| Kolor metallic: | Tak | Czy jest książka przeglądów: | Nie | |
| Silnik: | 1968ccm (Moc 204KM/150KW) | Masa całkowita: | 2510 | |
| Skrzynia biegów: | Automatyczna | Masa własna: | 1921 | |
| Liczba drzwi: | 5 | Dopuszczalna masa całkowita: | - | |
| Rodzaj pojazdu: | Samochód osobowy | Data następnego badania technicznego: | 2025-11-17 | |
| Liczba miejsc: | 5 | Instalacja gazowa: | Nie | |
| Typ nadwozia: | Kombi | Hak: | Tak |
Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Wygłuszenie pokrywy komory silnika - brak. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.
Barwa nadwozia – niebieska z efektem metalicznym. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym, miejscowe zarysowania w części dolnej zderzaka. Szyba czołowa – odprysk z pęknięciem, miejscowe odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Reflektory przednie - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej, pęknięty klosz reflektora lewego. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Lustro boczne prawe - drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej, drobne miejscowe zagięcie. Drzwi prawe tylne – drobne miejscowe zagięcie, drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania powłoki lakierowej. Próg prawy - drobne zarysowania. Zderzak tylny – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej na poszyciu zewnętrznym. Lampy tylne - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Drzwi tyłu nadwozia – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Próg lewy - drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania powłoki lakierowej, listwa błotnika zarysowana. Drzwi lewe tylne – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Drzwi lewe przednie – drobne odpryski i zarysowania, zarysowanie krawędzi tylnej. Lustro boczne lewe - drobne odpryski i zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Słupek A lewy - miejscowe zagięcie z ubytkiem powłoki lakierowej. Dach – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Wnęki drzwi - drobne zarysowania powłoki lakierowej.
Pokrywy komory silnika: do 153um,
Błotnika prawego: do 139um,
Drzwi prawych przednich: do 196um,
Drzwi prawych tylnych: do 676um,
Poszycia prawego tylnego: do 488um,
Dachu: do 133um,
Drzwi tyłu nadwozia: do 104um,
Poszycia lewego tylnego: do 134um,
Drzwi lewych tylnych: do 130um,
Drzwi lewych przednich: do 129um,
Błotnika lewego: do 126um.
Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki z drobnymi zarysowaniami. Koło zapasowe z kompresorem. Podnośnik, klucz do kół - pojazd wyposażony.
Deska rozdzielcza, konsola środkowa, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Fotel kierowcy - pęknięcie obudowy bocznej fotela. Wykładzina podłogi - brak dywaników w części tylnej. Wnętrze przestrzeni bagażowej - miejscowe zarysowania i przetarcia powierzchni poszyć. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Reflektory w technologii Led.
Virtual Cockpit.
Tryby jazdy.
System Audi Pre Sense.
Klimatyzacja automatyczna - sterowanie 3 strefowe.
ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Dostęp komfortowy, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, Elektryczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika, Felgi aluminiowe, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Fotel kierowcy sterowany elektrycznie, Hak, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Lusterka boczne składane, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Relingi dachowe, Roleta bagażnikowa, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Tempomat, Układ wspomagania zjazdu ze wzniesienia, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia
Lewy przód - prod: Michelin Latitude rozm: 235/55R19 zuż: 65%
Prawy przód - prod: Michelin Latitude rozm: 235/55R19 zuż: 65%
Lewy tył - prod: Michelin Latitude rozm: 235/55R19 zuż: 55%%
Prawy tył - prod: Michelin Latitude rozm: 235/55R19 zuż: 55%
Koło zapasowe - prod: Vredestein Space Master rozm: 195/75R18 zuż: 10%
1. Termin badania technicznego 2025-11-17
4. W adnotacjach dowodu rejestracyjnego pojazdu widnieją wpisy: Bagażnik i Hak. We wnętrzu pojazdu stwierdzono trzecią tablicę rejestracyjną.