BMW 520d xDrive mHEV 2021r. SK346WA Magnice

412244

4 dni 27.01.2026 godzina 10:30:00

Aktualna cena (bez VAT): 117 200,00 zł

SK346WA BMW Seria 5 520d xDrive mHEV aut
Marka, Model, Wersja wyposażenia: BMW 520d xDrive mHEV   VIN: WBA51BL090CJ48606
Rok produkcji: 2021   Nr rejestracyjny: SK346WA
Rodzaj paliwa: Hybryda   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2022-04-11
Przebieg odczytany: 113189km   Liczba kluczy: 2
Kolor: Biały   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor metallic: Nie   Czy jest książka przeglądów: Nie
Silnik: 1995ccm (Moc 190KM/140KW)   Masa całkowita: 2405
Skrzynia biegów: Automatyczna   Masa własna: 1735
Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy   Data następnego badania technicznego: 2027-04-08
Typ nadwozia: Sedan   Hak: Tak

Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – miejscowe deformacje struktury powłoki lakierowej, drobne odkształcenia, drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym, miejscowe zarysowania z części dolnej zderzaka. Kratki dolne zderzaka - boczne odkształcone, środkowa pęknięta. Szyba czołowa – miejscowy odprysk z pęknięciem, drobne odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Reflektory przednie - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Lustro boczne prawe - drobne odpryski i zarysowania, pęknięty klosz kierunkowskazu. Drzwi prawe przednie – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Drzwi prawe tylne – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej, listwa dolna szyby odkształcona. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania powłoki lakierowej. Próg prawy - drobne odpryski i zarysowania. Zderzak tylny – miejscowe deformacje struktury powłoki lakierowej, drobne ubytki powłoki lakierowej, drobne odpryski i zarysowania. Lampy tylne - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania powłoki lakierowej, miejscowe pęknięcia kloszy lamp. Próg lewy - miejscowe deformacja powłoki lakierowej, drobne odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania powłoki lakierowej. Drzwi lewe tylne – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej, listwa dolna szyby odkształcona. Drzwi lewe przednie – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej, brak spasowania. Lustro boczne lewe - drobne odpryski i zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne odpryski i zarysowania, miejscowe drobne przebarwienia. Listwy boczne dachu - przebarwienia powłoki lakierowej, miejscowe deformacje struktury powłoki lakierowej, uszczelki rozcięte. Antena - drobne deformacje powłoki lakierowej. Wnęki drzwi - drobne zarysowania powłoki lakierowej. Na elementach nadwozia stwierdzono drobne miejscowe pozostałości kleju i oklein.
Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia do 130um.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki z drobnymi zarysowaniami. Zestaw naprawczy przebitej opony - pojazd wyposażony.

Deska rozdzielcza, konsola środkowa, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie progów tylnych - odkształcenia poszyć, miejscowe zarysowania. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Fotele przednie, kanapa tylna - drobne zarysowania i odkształcenia. Wnętrze przestrzeni bagażowej - miejscowe zarysowania i przetarcia powierzchni poszyć. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Tryby jazdy.
Łopatki zmiany biegów.
Virtual Cockpit.
Ostrzeżenie przed kolizją czołową.
Nagłośnienie Harman Kardon.
Elektrycznie regulowany fotel kierowcy i pasażera z pamięcią ustawień i funkcją masażu.
Elementy pakietu M.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie regulowany fotel kierowcy (z pamięcią ustawień), Elektrycznie regulowany fotel pasażera, Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, Elektryczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika, Felgi aluminiowe, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Hak, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Kierownica podgrzewana, Klimatyzacja (automatyczna), Kolumna kierownicza sterowana elektrycznie, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Podsufitka w kolorze czarnym, Roleta tylnych drzwi, Roleta tylnej szyby starowana elektrycznie, Szyberdach szklany otwierany elektrycznie, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Tapicerka skórzana, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia, Zestaw do naprawy przebitej opony

Lewy przód - prod: Goodyear Eagle rozm: 245/40R19 zuż: 55%
Prawy przód - prod: Goodyear Eagle rozm: 245/40R19 zuż: 55%
Lewy tył - prod: Goodyear Eagle rozm: 275/35R19 zuż: 55%
Prawy tył - prod: Goodyear Eagle rozm: 275/35R19 zuż: 55%

1. Termin badania technicznego 2027-04-08