Mercedes-Benz Citan 110 CDI L1 2024r. DX28891 Magnice

411543

5 dni 20.01.2026 godzina 10:27:00

Aktualna cena (bez VAT): 75 000,00 zł

DX28891 Mercedes Citan 110 CDI L1 420.623
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Mercedes-Benz Citan 110 CDI L1   Nr rejestracyjny: DX28891
Rok produkcji: 2024   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2024-10-28
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Liczba kluczy: 2
Przebieg odczytany: 17397km   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor: Biały   Czy jest książka przeglądów: Nie
Silnik: 1461ccm (Moc 95KM/70KW)   Masa całkowita: 2235
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 1533
Rodzaj pojazdu: Samochód ciężarowy   Data następnego badania technicznego: 2027-10-28
Liczba miejsc: 3   Instalacja gazowa: Nie
Typ nadwozia: Furgon   Hak: Nie
VIN: W1VTBACZ3RU370221

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Wygłuszenie pokrywy komory silnika, wygłuszenie ściany grodziowej, obudowa akumulatora - miejscowe rozdarcia. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Układ wydechowy – pokryty korozją. rozstaw osi ok. 2700mm. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym, miejscowe zarysowania w części dolnej zderzaka. Szyba czołowa – drobne odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Reflektory przednie - drobne zarysowania. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Lustro boczne prawe - drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe boczne – drobne odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Próg prawy - drobne odpryski i zarysowania. Zderzak tylny – drobne zarysowania z ubytkiem tworzywa na poszyciu zewnętrznym, pęknięty klosz w części lewej. Lampy tylne - drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne odpryski i zarysowania. Próg lewy - drobne odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Drzwi lewe przednie – drobne odpryski i zarysowania. Lustro boczne lewe - drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – miejscowe zagięcie, drobne odpryski i zarysowania. Wnęki drzwi - drobne odpryski i zarysowania.
Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia do 119um.

Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 5 sztuk. Kołpaki - 4 sztuki. Podnośnik, klucz do kół - pojazd wyposażony.

Deska rozdzielcza, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie fotela kierowcy, kanapy pasażerów, wykładziny podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Wnętrze przestrzeni bagażowej - miejscowe zarysowania i przetarcia powierzchni poszyć, drobne miejscowe zagięcia i zarysowania powłoki lakierowej. Wykładzina podłogi przestrzeni ładunkowej - drobne miejscowe rozdarcia i zarysowania. Poszycie progu załadunkowego - pęknięcie, miejscowe zarysowania. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Elektrycznie podnoszone szyby.
Attention Assist.

ABS, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Lewy przód - prod: Michelin CrossClimate rozm: 205/60R16 zuż: 60%
Prawy przód - prod: Michelin CrossClimate rozm: 205/60R16 zuż: 60%
Lewy tył - prod: Michelin CrossClimate rozm: 205/60R16 zuż: 60%
Prawy tył - prod: Michelin CrossClimate rozm: 205/60R16 zuż: 60%
Koło zapasowe - prod: Michelin CrossClimate rozm: 205/60R16 zuż: 10%

1. Termin badania technicznego 2027-10-28
3. Instrukcja obsługi - pojazd wyposażony. Książka serwisowa w formie elektronicznej w bazie producenta.
4. W adnotacjach dowodu rejestracyjnego pojazdu widnieje wpis: Vat-1.