Peugeot Boxer 335 BlueHDi L3H2 Furgon 2023r. DW9VT45 Magnice
411540
| Marka, Model, Wersja wyposażenia: | Peugeot Boxer 335 BlueHDi L3H2 Furgon | Nr rejestracyjny: | DW9VT45 | |
| Rok produkcji: | 2023 | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2023-07-04 | |
| Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Liczba kluczy: | 2 | |
| Przebieg odczytany: | 102297km | Czy jest instrukcja obługi: | Nie | |
| Kolor: | Biały | Czy jest książka przeglądów: | Tak | |
| Silnik: | 2179ccm (Moc 165KM/121KW) | Masa całkowita: | 3500 | |
| Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 2010 | |
| Liczba drzwi: | 4 | Dopuszczalna masa całkowita: | - | |
| Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD CIĘŻAROWY | Data następnego badania technicznego: | 2026-07-04 | |
| Liczba miejsc: | 3 | Instalacja gazowa: | Nie | |
| Typ nadwozia: | Furgon | Hak: | Nie | |
| VIN: | VF3YCCPFCNG031621 |
Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Układ wydechowy – pokryty korozją. Rozstaw osi ok. 4035mm. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych.
Barwa nadwozia – biała. Zderzak przedni – miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa na poszyciu zewnętrznym, drobne zarysowania i odkształcenia. Szyba czołowa – drobne odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Reflektory przednie - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Błotnik prawy – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej; nadkole prawe - miejscowy ubytek powłoki lakierowej. Lustro boczne prawe - drobne zarysowania obudowy i klosza kierunkowskazu. Drzwi prawe przednie – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej, miejscowe ubytki i złuszczenia powłoki lakierowej w części wewnętrznej; wnęka drzwi - liczne ubytki powłoki lakierowej. Drzwi prawe boczne – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej, drobne miejscowe zagięcia. Poszycie tylne boku prawego – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej, drobne miejscowe zagięcia. Próg prawy - drobne odpryski i zarysowania, drobne miejscowe zagięcia. Zderzak tylny – miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa na poszyciu zewnętrznym, drobne odkształcenia. Lampy tylne - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Drzwi tyłu nadwozia – drobne miejscowe zagięcia, drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Próg lewy - drobne miejscowe zagięcia, drobne odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej, drobne miejscowe zagięcia. Drzwi lewe przednie – miejscowe zagięcie, drobne odpryski i zarysowania, miejscowe ubytki i złuszczenia powłoki lakierowej w części wewnętrznej, miejscowe ogniska korozji; wnęka drzwi - liczne ubytki powłoki lakierowej. Lustro boczne lewe - drobne zarysowania obudowy i klosza kierunkowskazu. Błotnik lewy – drobne odpryski i zarysowania. Dach – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej.
Pokrywy komory silnika: do 83um,
Błotnika prawego: do 70um,
Drzwi prawych przednich: do 60um,
Drzwi prawych bocznych: do 190um,
Poszycia prawego tylnego: do 422um,
Dachu: do 74um,
Drzwi tyłu nadwozia: prawych do 76um; lewych do 73um,
Poszycia lewego tylnego: do 224um,
Drzwi lewych przednich: do 64um,
Błotnika lewego: do 71um.
Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 4 sztuki. Koło zapasowe - brak. Dekielki - 4 sztuki z miejscowymi zarysowaniami. Dekielek przedni prawy i tylny lewy - miejscowe pęknięcia.
Deska rozdzielcza, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Koło kolumny kierowniczej - miejscowe zarysowania. Deska rozdzielcza - uszkodzony nawiew w części prawej, miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa. Poszycia tapicerskie fotela kierowcy, kanapy pasażerów, wykładziny podłogi i podsufitki - miejscowo zabrudzone. Fotel kierowcy - drobne zarysowania i odkształcenia. Radioodtwarzacz - zablokowany, wymagany kod odblokowujący. Brak możliwości pełniej weryfikacji układów wnętrza pojazdu. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Przedział bagażowy - zabudowa izotermiczna: wymiary przestrzeni ładunkowej ok: dł. – 3400mm; wys. – 1700mm, szer. - 1700mm. Stwierdzono miejscowe zarysowania, odkształcenia powierzchni zabudowy. Podłoga - miejscowe zarysowania i obtarcia powierzchni podłogi.
Elektrycznie podnoszone szyby.
Fotel kierowcy amortyzowany.
ABS, Czujnik odległości przy parkowaniu (tył), Immobilizer, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Trzecie światło stop, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)
Lewy przód - prod: Continental ContiVanContact rozm: 215/70R15C zuż: 90%
Prawy przód - prod: Continental ContiVanContact rozm: 215/70R15C zuż: 90%
Lewy tył - prod: Continental ContiVanContact rozm: 215/70R15C zuż: 75%
Prawy tył - prod: Continental ContiVanContact rozm: 215/70R15C zuż: 75%
1. Termin badania technicznego 2026-07-04
2. Instrukcja obsługi w formie elektronicznej. Książka serwisowa - pojazd wyposażony.