Opel Astra V 1.5 CDTI Edition S&S 2020r. WW298SH UWAGA!! Pojazd znajduje się w firmie AUTO MOTO CENTRUM sp. z o.o. ul. Ostrowska 328 (przy Trasie Katowickiej) 61-312 Poznań
411526
5 dni 20.01.2026 godzina 10:56:00
| Marka, Model, Wersja wyposażenia: | Opel Astra V 1.5 CDTI Edition S&S Edition S&S | VIN: | W0VBD8EU1L8020695 | |
| Rok produkcji: | 2020 | Nr rejestracyjny: | WW298SH | |
| Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2020-08-27 | |
| Przebieg odczytany: | 161738km | Liczba kluczy: | 2 | |
| Kolor: | SREBRNY | Czy jest instrukcja obługi: | Tak | |
| Kolor metallic: | Tak | Czy jest książka przeglądów: | Tak | |
| Silnik: | 1496ccm (Moc 105KM/77KW) | Masa całkowita: | 1945 | |
| Skrzynia biegów: | Manualna | Masa własna: | 1349 | |
| Liczba drzwi: | 5 | Dopuszczalna masa całkowita: | 1945kg | |
| Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD OSOBOWY | Data następnego badania technicznego: | 2026-08-18 | |
| Liczba miejsc: | 5 | Instalacja gazowa: | Nie | |
| Typ nadwozia: | Kombi | Hak: | Nie |
Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – poniżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.
Barwa nadwozia – srebrna z efektem metalicznym. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Słupek A prawy - dwa odpryski lakieru. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Próg prawy - zarysowania we wnęce drzwi przednich. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania, miejscowe otarcie klamki zewnętrznej. Poszycie tylne boku prawego – trzy punktowe zagięcia, odprysk lakieru ok. 8mm, drobne zarysowania, miejscowe głębokie zarysowania we wnęce drzwi. Zderzak tylny – miejscowe zarysowania i ubytki lakieru. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – punktowe zagięcie, drobne zarysowania, punktowe zagięcie oraz miejscowe zarysowania we wnęce drzwi. Drzwi lewe tylne – dwa odpryski lakieru na przedniej krawędzi poszycia, drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – punktowe zagięcie poszycia z odpryskiem lakieru, drobne zarysowania, miejscowe zarysowania we wnęce drzwi. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Słupek A lewy - drobny odprysk lakieru. Rama dachu lewa - odprysk lakieru. Dach – drobne zarysowania.
Drzwi tyłu nadwozia – do 231µm. Pozostałe elementy do 112µm.
Skrzynia biegów – manualna 6 stopniowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich 4 sztuki - drobne zarysowania. Koło zapasowe dojazdowe - obręcz stalowa.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa, liczne przetarcia koła kierownicy. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Klimatyzacja 2 strefowa.
Fotel kierowcy częściowo sterowany elektrycznie.
ABS, ASR, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Dotykowy ekran, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Kierownica podgrzewana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Nawigacja, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Relingi dachowe, Roleta bagażnikowa, Światła do jazdy dziennej, Tempomat, Uchwyty Isofix, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia
Lewy przód - prod: Continental EcoContact 6 rozm: 205/55R16 zuż: 50%
Prawy przód - prod: Continental EcoContact 6 rozm: 205/55R16 zuż: 50%
Lewy tył - prod: Continental EcoContact 6 rozm: 205/55R16 zuż: 50%
Prawy tył - prod: Continental EcoContact 6 rozm: 205/55R16 zuż: 50%
Zapas - prod: Continental Cst17 rozm: T115/70R16 zuż: 10%
1. Termin badania technicznego – 18.08.2026.
2. Książka serwisowa z ostatnim wpisem przy przebiegu 58750km, instrukcja obsługi – pojazd wyposażony.