BMW X4 M COMPETITION XDRIVE 2020r.

410796

6 dni 09.01.2026 godzina 08:41:00

Aktualna cena (bez VAT): 189 700,00 zł

BMW X4 M COMPETITION
Marka, Model, Wersja wyposażenia: BMW X4 M COMPETITION XDRIVE   Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD OSOBOWY
Rok produkcji: 2020   Liczba miejsc: 5
Rodzaj paliwa: Benzyna   Typ nadwozia: Kombi
Przebieg odczytany: 80899km   VIN: WBSUJ010009C20565
Kolor: SZARY   Nr rejestracyjny: SR0179U
Kolor metallic: Tak   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2021-02-24
Silnik: 2993ccm (Moc 510KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Skrzynia biegów: Automatyczna   Data następnego badania technicznego: 2026-02-24

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono podwyższoną głośność pracy silnika i osprzętu. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych i serwisowych.

Działanie układu kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Układ hamulcowy – działanie układu w normie, stwierdzono powiększone zużycie elementów ciernych układu. Tarcze i klocki hamulcowe osi przedniej kwalifikują się do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych i serwisowych.

Barwa nadwozia – szara z efektem metalicznym. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym, drobne miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa i powłoki lakierowej, miejscowe zagięcia i zarysowania w części dolnej zderzaka, kratka dolna popękana, tunele powietrzne zderzaka połamane. Szyba czołowa – odprysk z pęknięciem ok. 10mm, drobne odpryski i zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej, drobne miejscowe ubytki powłoki lakierowej. Reflektory przednie - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Błotnik prawy – drobne odpryski i zarysowania. Lustro boczne prawe - drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne odpryski i miejscowe zarysowania powłoki lakierowej. Drzwi prawe tylne – drobne odpryski i zarysowania; wnęka drzwi - miejscowe zagięcie, drobne odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania powłoki lakierowej, miejscowe zarysowanie listwy nadkola. Próg prawy - drobne odpryski i zarysowania. Zderzak tylny – drobne miejscowe zarysowania z ubytkiem tworzywa i powłoki lakierowej, drobne odpryski i zarysowania na poszyciu zewnętrznym, drobne zaprawki lakiernicze. Lampy tylne - drobne zarysowania na powierzchni zewnętrznej. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania powłoki lakierowej. Próg lewy - drobne odpryski i zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej. Drzwi lewe tylne – miejscowe zagięcie poszycia, drobne miejscowe zagięcia, drobne odpryski i zarysowania; wnęka drzwi - miejscowe zagięcia, drobne odpryski i zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne odpryski i zarysowania. Lustro boczne lewe - drobne odpryski i zarysowania. Błotnik lewy – drobne odpryski i zarysowania, drobne zarysowanie listwy błotnika, drobna zaprawka lakiernicza. Dach – drobne miejscowe zagięcia, drobne odpryski i zarysowania powłoki lakierowej.
Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia do 133um.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach serwisowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki z miejscowymi zarysowaniami z ubytkiem materiału. Opony - obtarcia ścian bocznych. Zestaw naprawczy przebitej opony - pojazd wyposażony.

Deska rozdzielcza, konsola środkowa, poszycia tapicerskie drzwi i wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Fotele przednie, kanapa tylna - miejscowe przetarcia i odkształcenia. Wnętrze przestrzeni bagażowej - miejscowe zarysowania i przetarcia powierzchni poszyć. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

Wyświetlacz Head-Up.
Tryby jazdy.
Łopatki do zmiany biegów.
Nagłośnienie Harman Kardon.
Ostrzeżenie przed opuszczeniem pasa ruchu.
Ostrzeżenie przed kolizją.
Ostrzeżenie przed pieszymi.
System rozpoznawania znaków drogowych.
Asystent parkowania z systemem kamer.
Sportowe fotele M.
Sportowa kierownica M.
M Pasy bezpieczeństwa.
Zaciski hamulcowe M.
Elementy z włókna węglowego.
Elementy pakietu M.
Elementy pakietu Indyvidual.

ABS, BLIS (system monitorowania martwego pola lusterek zewnetrznych), Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Dostęp komfortowy, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie regulowany fotel kierowcy (z pamięcią ustawień), Elektrycznie regulowany fotel pasażera, Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, Elektryczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika, Felgi aluminiowe, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kamery boczne, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Kierownica podgrzewana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Ogrzewanie przednich foteli, Ogrzewanie tylnych foteli, Przyciemniane szyby (tylne,tylne boczne i przestrzeni bagażowej), Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Podsufitka w kolorze czarnym, Światła do jazdy dziennej, System kontroli trakcji, Tapicerka skórzana, Tempomat, Układ wspomagania zjazdu ze wzniesienia, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia, Zestaw do naprawy przebitej opony

Lewy przód - prod: Hankook Ventus rozm: 255/40R21 zuż: 75%
Prawy przód - prod: Hankook Ventus rozm: 255/40R21 zuż: 75%
Lewy tył - prod: Hankook Ventus rozm: 265/40R21 zuż: 75%
Prawy tył - prod: Hankook Ventus rozm: 265/40R21 zuż: 75%

1. Według danych ze strony Historiapojazdu.gov.pl badanie techniczne ważne do 2026-02-24