Szafa RACK
410672
| Rok produkcji: | - | Numer fabryczny: | - |
Nazwa: Szafa RACK
Rok produkcji: b.d zakupiono 2022
Wytwórca: b.d
Oznaczenie CE -
Nr identyfikacyjny: -
• Wymiary 30 x 30 x 33 cm
• Klucze
Przedmiot szacowania: urządzenie przeznaczone do bezpiecznego przechowywania i porządkowania sprzętu sieciowego, teleinformatycznego lub monitoringu. Zastosowanie obejmuje ochronę urządzeń przed uszkodzeniami fizycznymi i nieautoryzowanym dostępem
• szyny montażowe
Uszkodzenia
• niewielkie zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
• zadrapania, otarcia, zarysowania powłoki
• zabrudzenia
• nieznaczne odkształcenia obudowy
Historia napraw i konserwacji
• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji
• gwarancja