Szafa RACK

410672

2 dni 07.01.2026 godzina 11:50:00

Aktualna cena (bez VAT): 86,00 zł

Szafa RACK

Nazwa: Szafa RACK
Rok produkcji: b.d zakupiono 2022
Wytwórca: b.d
Oznaczenie CE -
Nr identyfikacyjny: -

• Wymiary 30 x 30 x 33 cm

• Klucze

Przedmiot szacowania: urządzenie przeznaczone do bezpiecznego przechowywania i porządkowania sprzętu sieciowego, teleinformatycznego lub monitoringu. Zastosowanie obejmuje ochronę urządzeń przed uszkodzeniami fizycznymi i nieautoryzowanym dostępem

• szyny montażowe
Uszkodzenia
• niewielkie zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
• zadrapania, otarcia, zarysowania powłoki
• zabrudzenia
• nieznaczne odkształcenia obudowy
Historia napraw i konserwacji
• wymaga zamontowania, przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw i konserwacji,

• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji
• gwarancja