Oprogramowanie PC Market
410650
| Rok produkcji: | - | Numer fabryczny: | - |
Oprogramowanie PC Market
Nazwa: Oprogramowanie
Model: PC Market
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2022
Wytwórca/ dostawca: Insoft
Wymagania sprzętowe ( wg. witryny internetowej dystrybutora )
Konfiguracja
Program PC-Market - kompleksowe oprogramowanie służące do zarządzania handlem detalicznym. Umożliwia ono kontrolę nad różnymi aspektami prowadzenia sklepu, supermarketu, a nawet sieci sklepów. Główne funkcje i zastosowania programu PC-Market obejmują:
• Zarządzanie sklepem i magazynem:
• Obsługa sprzedaży.
• Analiza danych:
• Automatyzacja i optymalizacja.
• Zarządzanie cenami i promocjami
Wg. informacji Zamawiającego koszt przeniesienia licencji na nowego użytkownika to około 3.500 netto PLN
Przedmiot oszacowania na dzień oględzin :
(Opinia wykonana jedynie na podstawie faktury zakupu)
• Oprogramowanie pobierane ze strony producenta/ dystrybutora
Uszkodzenia
Historia napraw i konserwacji
• wymagań sprzętowych
• specyfikacji zakupu
• klucza sprzętowego
• nośnika
przedstawiono:
• nr licencji