Urządzenie wielofunkcyjne HP M775z 2019r.
339409
Producent: | HP | Numer fabryczny: | CNFTF066M8 | |
Rok produkcji: | 2019 |
Nazwa: Urządzenie wielofunkcyjne
Model: M775z (CC524A)
Rok produkcji: 2019
Wytwórca: HP
Nr identyfikacyjny: CNFTF066M8
Zasilanie 220-230V/50-60Hz
Masa 107,7 kg
Wymiary 75 x 67 x 120 cm
Technologia druku kolorowa laserowa
Max rozdzielczość 600×600
Max szybkość druku 30 stron/min
składowany częściowo zdemontowany w zadaszonym magazynie zamawiającego
brak okablowania zasilającego
bak okablowania sygnałowego
brak dysku twardego
brak tonerów
braki w śrubach mocujących obudowę
Uszkodzenia
zadrapania powłoki lakierniczej, otarcia
zarysowania powierzchni
zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
znaczne zabrudzenia eksploatacyjne
nosi znamiona intensywnej eksploatacji
nie weryfikowano – brak możliwości uruchomienia
nie weryfikowano
posiada oznaczenia
Historia napraw i konserwacji
brak historii napraw
wymaga zamontowania, przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw i konserwacji,
wymaga instalacji dysku twardego, materiałów eksploatacyjnych
dalsza weryfikacja stanu technicznego możliwa w warunkach serwisowych
przyjęto – średni
dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji
karta gwarancji
deklaracja zgodności WE
instrukcja obsługi