Urządzenie wielofunkcyjne HP M775z (CC524A) 2019r.
339180
Producent: | HP | Numer fabryczny: | CNFTF808T5 | |
Rok produkcji: | 2019 |
Nazwa: Urządzenie wielofunkcyjne
Model: M775z (CC524A)
Rok produkcji: 2019
Wytwórca: HP
Nr identyfikacyjny: CNFTF808T5
• Zasilanie 220-230V/50-60Hz
• Masa 107,7 kg
• Wymiary 75 x 67 x 120 cm
• Technologia druku kolorowa laserowa
• Max rozdzielczość 600×600
• Max szybkość druku 30 stron/min
• -
• brak okablowania zasilającego
• bak okablowania sygnałowego
• brak dysku twardego
• brak tonerów
• braki w śrubach mocujących obudowę
Uszkodzenia
• zadrapania powłoki lakierniczej, otarcia
• zarysowania powierzchni
• zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
• znaczne zabrudzenia eksploatacyjne
• nosi znamiona intensywnej eksploatacji
• nie weryfikowano – brak możliwości uruchomienia
• nie weryfikowano
Historia napraw i konserwacji
• wymaga instalacji dysku twardego, materiałów eksploatacyjnych
• przyjęto - średni
• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji
• karta gwarancji