AUDI RS3 Sedan S Tronic Quattro 2022r.
364027
Marka, Model, Wersja wyposażenia: | AUDI RS3 Sedan S Tronic Quattro RS3 | Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD OSOBOWY | |
Rok produkcji: | 2022 | Liczba miejsc: | 5 | |
Rodzaj paliwa: | Benzyna | Typ nadwozia: | Sedan | |
Przebieg odczytany: | 129736km | VIN: | WUAZZZGYXNA905556 | |
Kolor: | CZARNY | Nr rejestracyjny: | LU333MS | |
Kolor metallic: | Tak | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2022-04-26 | |
Silnik: | 2480ccm (Moc 400KM) | Data pierwszej rejestracji za granicą: | - | |
Skrzynia biegów: | Automatyczna | Data następnego badania technicznego: | 2025-04-26 | |
Liczba drzwi: | 4 | Przebieg szacowany: | - |
Wyładowany akumulator - silnik uruchomiono za pomocą akumulatora zastępczego. Rozruch oraz praca silnika w normie - stwierdzono podczas krótkotrwałego uruchomienia. Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Brak płynu chłodzącego w układzie. Stwierdzono zagięcie chłodnicy powietrza, pęknięte króćce układu chłodzenia oraz brak chłodnic bocznych. Zaleca się diagnostykę silnika oraz kontrolę kompletności układów w warunkach serwisowych.
Brak możliwości sprawdzenia działania układów podwozia. W celu weryfikacji uszkodzeń zawieszenia konieczna jest kontrola w warunkach serwisowych. Stwierdzono aktywne alerty układu ESP, układu kierowniczego oraz hamulca postojowego.
Barwa nadwozia – czarna z efektem metalicznym. Nadwozie pojazdu zabrudzone. Zderzak przedni – brak. Osłona chłodnicy - uszkodzona. Reflektory – uszkodzone, znajdują się we wnętrzu pojazdu. Wzmocnienie zderzaka przedniego - pogięte. Podłużnica prawa przednia - zagięta w części przedniej. Uszkodzony sygnał dźwiękowy. Pas przedni - zagięty, liczne pęknięcia elementów pasa przedniego. W celu dalszej weryfikacji uszkodzeń oraz kompletności układów konieczna jest kontrola w warunkach serwisowych. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – pogięta. Błotnik prawy – pogięty. Drzwi prawe przednie – stwierdzono nieznaczne przesunięcie drzwi do tyłu względem fabrycznego mocowania, zagięcia na przetłoczeniu dolnym poszycia z głębokimi zarysowaniami, otarcie na powierzchni ok. 200x200mm, miejscowe zarysowania. Drzwi prawe tylne – zagięcie poszycia na powierzchni ok. 60x150mm z pęknięciem powłoki lakierowej, ubytek lakieru ok. 20mm na krawędzi poszycia, drobne zarysowania. Nakładka progu prawego - uszkodzone mocowania, liczne głębokie zarysowania, miejscowe zagięcia. Poszycie tylne boku prawego – punktowe zagięcie, odpryski lakieru ok. 3mm, 3mm, 5mm, miejscowe zarysowania, odprysk lakieru z korozją, głębokie zarysowanie na odcinku ok. 40mm. Zderzak tylny – rozległe otarcie boku lewego z pęknięciem powłoki lakierowej, brak nakładki dolnej, miejscowe zarysowania i odpryski lakieru. Pokrywa bagażnika – drobne zarysowania. Lampy tylne - oklejone folią przyciemniającą. Poszycie tylne boku lewego – zagięcie o średnicy ok. 80mm na łuku błotnika, miejscowe odpryski lakieru, drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – miejscowe głębokie zarysowania. Błotnik lewy – pogięty. Nakładka progu lewego - pęknięta, głębokie zarysowania, brak części nakładki. Słupek A lewy - ubytek lakieru ok. 10mm. Dach – drobne zarysowania.
Drzwi prawe przednie – do 230µm. Drzwi prawe tylne – do 224µm. Poszycie tylne boku prawego – do 374µm. Błotnik lewy przód – do 222µm. Słupek A prawy – do 200µm. Pozostałe elementy do 142µm.
Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na obie osie. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich 4 sztuki. Obręcz koła lewy przód - zagięcia krawędzi oraz głębokie zarysowania. Obręcz prawy przód - liczne głębokie zarysowania. Obręcz lewy tył - miejscowe zagięcia oraz głębokie zarysowania. Obręcz prawy tył - miejscowe głębokie zarysowania. Opona lewy tył - rozcięcia ściany bocznej. Opona prawy tył - liczne pęknięcia bieżnika. Opona lewy przód - uszkodzona.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania oraz odkształcenia. Pokrywa schowka - głębokie zarysowania. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia, zarysowania oraz odkształcenia. We wnętrzu pojazdu znajduje się część uszkodzonych elementów pojazdu. Fotel kierowcy - brak osłony bocznej oraz panelu sterowania. Układ klimatyzacji - brak możliwości sprawdzenia działania, zaleca się kontrolę działania oraz kompletności układu w warunkach serwisowych.
Aktywne alerty: "Asystent ruszania pod górę - niedostępny. Adaptacyjny asystent jazdy - obecnie niedostępny. Sygnalizacja odstępu - obecnie niedostępna. Asystent pasa ruchu - obecnie niedostępny. Audi pre sense - usterka. Ciśnienie w oponie - usterka. Układ kierowniczy - usterka. Hamulec postojowy - usterka. Audi adaptive light - usterka. Instalacja elektryczna - słaby akumulator."
Fotele przednie częściowo sterowane elektrycznie.
Tempomat aktywny.
Asystent parkowania.
Ostrzeżenie o odległości.
Audi pre sense.
Zalecenie przerwy.
Nagłośnienie Bang Olufsen.
ABS, ASR, Alarm, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Dotykowy ekran, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Lusterka boczne składane, Nawigacja, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Poduszki (system kurtyn), Podsufitka w kolorze czarnym, Szyberdach szklany otwierany elektrycznie, Szyby tylne boczne i tylne dodatkowo przyciemniane, Tapicerka skórzana, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)
Prawy przód - prod: Continental ContiWinterContact TS810S rozm: 245/35R19 zuż: 100%
Lewy przód - prod: Pirelli Powergy rozm: 235/35R19 zuż: 100%
Prawy tył - prod: Pirelli P-Zero rozm: 225/40R19 zuż: 75%
Lewy tył - prod: Continental ContiWinterContact TS810S rozm: 245/35R19 zuż: 75%
UWAGA!!! Pojazd sprzedawany bez dowodu rejestracyjnego. Nowy nabywca otrzyma oświadczenie informujące o zagubieniu dowodu.
2. Brak książki serwisowej oraz instrukcji obsługi pojazdu.
3. Według danych ze strony historiapojazdu.gov.pl, badanie techniczne ważne do 26.04.2025.
4. Na stronie historiapojazdu.gov.pl widnieje wpis: ”07.09.2022 Powstanie szkody istotnej. Kategorie: Uszkodzenie elementów układu kierowniczego”.
5. Brak dowodu rejestracyjnego.