Zestaw do monitoringu wg specyfikacji

200802

2

Aktualna cena (bez VAT): 2 700,00 zł

Nazwa: Zestaw do monitoringu
Model: -
Rok produkcji: b.d zakupiono w 2017
Wytwórca: -
Kraj wytworzenia: -
Nr identyfikacyjny: -

Dane techniczne ( wg. witryny internetowej/tabliczki znamionowej/oględzin ) :
1. Kamera BCS-P-214RWSA-G- 5 szt.
2. Kamera BCS-P-4421RSA-G -3 szt.
3. Monitor Lenovo L1900pA 19’’- 1 szt.
4. Szafa RACK 9U RWA954- 1 szt.
5. Rejestrator sieciowy BCS-NVR16025ME-II – 1 szt.
6. Dysk 4TB WD40PURX -1szt.

Przedmiot oszacowania: służy do obserwacji, wykrywania i rejestrowania zdarzeń i niebezpieczeństwa powstawania szkód oraz zagrożeń osób i mienia. Pozwala na śledzenie zdarzeń z odległości za pomocą kamer przemysłowych oraz rejestrowania ich w celu późniejszego odtworzenia. System monitoringu może współpracować z innymi systemami zainstalowanymi na terenie chronionego obiektu, takimi jak system alarmowy, czy system kontroli dostępu.
• składowany zdemontowany w zadaszonym magazynie zamawiającego
• brak możliwości dokładnej weryfikacji
• brak dedykowanego okablowania zasilającego i komunikacyjnego
• brak zasilaczy urządzeń
• brak elementów montażowych
Uszkodzenia
• zarysowania powłoki lakierniczej
• zadrapania, otarcia
• częściowo odcięte przewody kamer
• nosi znamiona eksploatacji i demontażu
Historia napraw i konserwacji
• dokumentacji serwisowej / historii napraw i konserwacji