Zakrętarka akumulatorowa HILTI

326335

Aktualna cena (bez VAT): 850,00 zł

Producent: HILTI   Numer fabryczny: -

Nazwa: Zakrętarka akumulatorowa
Model: SIW 6AT-A22
Rok produkcji: b.d
Wytwórca: HILTI
Nr identyfikacyjny: -

• Zasilanie akumulatorowe 21,6V
• Wymiary (dł. x szer. x wys.) 182 x 72 x 220 mm
• Masa 1,8kg
• Liczba biegów 2
• Prędkość obrotowa 1000/1500/2300 obr/min

• Walizka
• Ładowarka HILTI C4/36-90

Przedmiot szacowania: elektronarzędzie przeznaczone do wkręcania, wykręcania
Uszkodzenia
• zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne
• znaczne zabrudzenia eksploatacyjne
• zadrapania, otarcia, odkształcenia
• urządzenie nosi znamiona bardzo intensywnej eksplantacji
• nie weryfikowano
Historia napraw i konserwacji
• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji