Volkswagen Golf VII 1.6 TDI BMT Comfortline Hatchback 2016r. PO5W746 UWAGA!! Pojazd znajduje się w firmie AUTO MOTO CENTRUM sp. z o.o. ul. Ostrowska 328 (przy Trasie Katowickiej) 61-312 Poznań

234713

Aktualna cena (bez VAT): 30 200,00 zł

PO5W746 VW Golf
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Volkswagen Golf Comfortline   VIN: WVWZZZAUZHW141623
Rok produkcji: 2016   Nr rejestracyjny: PO5W746
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2016-12-30
Przebieg odczytany: 161021km   Liczba kluczy: 2
Kolor: niebieski   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Silnik: 1598ccm (Moc 110KM/81KW)   Masa całkowita: -
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: -
Rodzaj pojazdu: osobowy   Data następnego badania technicznego: 2021-12-18

Barwa nadwozia - niebieski z efektem metalicznym. Pokrywa P - odprysk powłoki lakierniczej o średnicy 3 mm z naruszeniem powłoki zabezpieczenia antykorozyjnego, osiem drobnych odprysków powłoki lakierniczej o średnicy 1 mm. Szyba czołowa - drobny odprysk szkła o średnicy 1 mm, drobne zarysowanie o długości 2 mm. Zderzak P - zarysowanie powłoki lakierniczej o długości 4 mm, 18 mm, około 70 mm i około 3 mm. Błotnik PP - zarysowanie powłoki lakierniczej o długości 20 mm, około 30 mm, 20 mm oraz około 28 mm. Lusterko P - drobne zarysowania powłoki lakierniczej. Drzwi TP - zarysowanie powłoki lakierniczej o długości około 62 mm i około 7 mm. Błotnik TP - zarysowanie powłoki lakierniczej o długości około 6 mm, odprysk powłoki lakierniczej o długości 10 mm, wgniecenie o średnicy około 8 mm z uszkodzeniem powłoki lakierniczej, zarysowanie powłoki lakierniczej o długości około 4 mm, zarysowanie powłoki lakierniczej o długości około 130 mm. Zderzak T - zarysowania powłoki lakierniczej o średnicy około 30 mm oraz o średnicy około 20 mm, zarysowanie z ubytkiem materiału o średnicy około 3 mm i około 5 mm. Pokrywa T - zarysowanie powłoki lakierniczej o średnicy około 55 mm. Drzwi TL - zarysowanie powłoki lakierniczej o długości około 8 mm. Uchwyt drzwi PL - zarysowanie powłoki lakierniczej o długości około 5 mm. Lusterko L - zarysowanie powłoki lakierniczej z ubytkiem materiału tworzywa o długości 47 mm. Błotnik PL - odprysk powłoki lakierniczej o średnicy około 3 mm z naruszeniem warstwy zabezpieczenia antykorozyjnego, pięć drobnych odprysków powłoki lakierniczej o średnicy około 1 mm. Grubość powłoki lakierowej elementów poszyć zewnętrznych: drzwi PL - do 220 mikrometrów, drzwi TL - do 170 mikrometrów, grubości powłok lakierniczych pozostałych poszyć w przedziale od 110 do 150 mikrometrów.

Skrzynia biegów – manualna 5 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - aluminiowe 4 sztuk, stalowe koło zapasowe. Obręcz koła TL - drobne zarysowanie na krawędzi. Obręcz koła PP - ubytkiem materiału o średnicy około 8 mm.

Boczek drzwi PL - drobne zabrudzenie oraz drobne zarysowanie powierzchni tworzywa. Wykładzina podłogi - zabrudzona. Boczek drzwi TL - zabrudzony. Kanapa T - zabrudzona. Boczek drzwi TP - zabrudzony, drobne zarysowanie powierzchni tworzywa. Boczek drzwi PP - drobne zarysowanie powierzchni tworzywa. Podsufitka - zabrudzona. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.

ABS, ASR, Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), Dotykowy ekran, Dywaniki (gumowe), Dźwignia zmiany biegów pokryta skórą, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Fotel pasażera z manualną regulacją wysokości, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Podłokietnik przedni, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, poduszka kolanowa kierowcy, Poduszki (system kurtyn), Radio CD, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Termometr zewnętrzny, Trzecie światło stop, Uchwyty Isofix, Wspomaganie układu kierowniczego, Wylącznik poduszki powietrznej pasażera, Zamek centralny, Zderzaki w kolorze nadwozia, złącze Aux-in

PL zima - prod: Firestone Winterhawk 3 rozm: 205/55R16 91H zuż: 33%
PP zima - prod: Firestone Winterhawk 3 rozm: 205/55R16 91H zuż: 33%
TL zima - prod: Firestone Winterhawk 3 rozm: 205/55R16 91H zuż: 16%
TP zima - prod: Firestone Winterhawk 3 rozm: 205/55R16 91H zuż: 16%
zapas - prod: Michelin GreenX rozm: 205/55R16 91V zuż: 10%

POJAZD Z POLSKIEJ SIECI DEALERSKIEJ.

Książka serwisowa z wpisami przy przebiegach: 26571km, 52682km, 59987km, 78691km, 89548km, 104996km, 119234km, 130482km, 149317km, ostatni w dniu: 08.11.2019r.

DWA KLUCZE Z PILOTAMI CENTRALNEGO ZAMKA