VOLKSWAGEN E-CRAFTER FURGON 35,8 kWh 2020r.

354196

Aktualna cena (bez VAT): 85 800,00 zł

VOLKSWAGEN CRAFTER
Marka, Model, Wersja wyposażenia: VOLKSWAGEN E-CRAFTER FURGON 35,8 kWh   Typ nadwozia: Furgon
Rok produkcji: 2020   VIN: WV1ZZZSYZM9002930
Rodzaj paliwa: Napęd elektryczny   Nr rejestracyjny: C3SOLAR
Przebieg odczytany: 11090km   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2022-12-19
Kolor: BIAŁY   Data pierwszej rejestracji za granicą: 2020-11-13
Silnik: 0ccm (Moc 136KM)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Automatyczna   Masa własna: 2502
Rodzaj pojazdu: SAMOCHÓD CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2024-12-09

Działanie silnika elektrycznego w warunkach parkingowych w normie. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych. Brak przewodu do ładowania. Aktywny komunikat "Przegląd teraz". Brak możliwości sprawdzenia sprawności akumulatora pojazdu.

Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono uszkodzone nadkole przednie lewe. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych. Rozstaw osi ok: 3650mm

Barwa nadwozia – biała . Zderzak przedni – zarysowania i odpryski z ubytkiem tworzywa, uszkodzone mocowanie halogenu w części lewej, odkształcenie. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne odpryski i zarysowania. Drzwi prawe przednie – zarysowania, odpryski, punktowe wgniecenia, częściowo pokryte okleiną. Drzwi prawe tylne – odpryski i zarysowania z ubytkiem powłoki lakierowej, dwa punktowe wgniecenia, częściowo pokryte okleiną. Poszycie tylne boku prawego – drobne odpryski i zarysowania, dwa punktowe wgniecenia, pokryte w większości okleiną. Narożnik tylny prawy - wgniecenie z zarysowaniem i ubytkiem powłoki lakierowej. Zderzak tylny – odpryski i zarysowania z ubytkiem tworzywa, wgniecenie, odkształcenie z ubytkiem tworzywa. Drzwi tyłu nadwozia prawe – odpryski i zarysowania, wgniecenia, ubytek lakieru, uszkodzony odbojnik drzwi, częściowo pokryte okleiną. Drzwi tyłu nadwozia lewe - odpryski i zarysowanie, punktowe wgniecenie częściowo pokryte okleiną. Poszycie tylne boku lewego – odpryski i zarysowania, punktowe wgniecenia, pokryte w większości okleiną. Drzwi lewe przednie – odpryski i zarysowania, punktowe wgniecenia, uszkodzony kierunkowskaz w listwie drzwiowej, częściowo pokryte okleiną. Błotnik lewy – odpryski i zarysowania. Dach – odpryski i zarysowania. Reflektor przedni lewy - pęknięcie klosza, ubytek tworzywa, lusterko prawe - drobne zarysowania, pęknięty klosz kierunkowskazu bocznego z ubytkiem tworzywa.

Zmierzona grubość powłoki lakierowej:
Pokrywy komory silnika: do 131um,
Błotnika prawego: do 119um,
Drzwi prawych przednich: do 117um,
Drzwi prawych przesuwnych: do 107um,
Poszycia prawego: do 132um,
Dachu: do 112um,
Drzwi tyłu nadwozia: - prawe do 119um, - lewe do 120um,
Poszycia lewego: do 118um,
Drzwi lewych przednich: do 261um,
Błotnika lewego: do 118um,
Wnęki drzwi lewych przednich: do 181um.

Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 4 sztuki. Koło zapasowe - brak. Opona lewy i prawy tył - obtarcia ścian bocznych.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa, odkształcenie w części prawej. Poszycia tapicerskie foteli przednich, podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Podsufitka - zagięcie, odkształcenie w części prawej i lewej. Stopień wnęki drzwi lewych przednich - zarysowania, pęknięcie z ubytkiem tworzywa w części dolnej. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Stwierdzono uszkodzenie mocowania panelu klimatyzacji.

Przestrzeń ładunkowa:
Ścianka działowa – miejscowe wgniecenia, obtarcia powłoki lakierowej. Wnęki kół tylnych – odpryski i zarysowania z ubytkiem powłoki lakierowej , miejscowe wgniecenia. Pokrycia wewnętrzne drzwi i ścian bocznych - płyta pilśniowa – miejscowe pęknięcia z ubytkiem tworzywa, obtarcia pokryć, zarysowania. Podłoga – zarysowania, obtarcia powierzchni płyty podłogi.
Wymiary przestrzeni ładunkowej ok: dł. – 3350mm; wys. – 1850mm, szer. - 1750mm.

1. Elektrycznie podnoszone szyby przednie.
2. Ściana grodziowa.
3. Lane Assist.
4. Front Assist.

ABS, Automatyczna skrzynia biegów, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Hak, Immobilizer, Kamera wspomagająca parkowanie tyłem, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Radio CD, Spryskiwacze lamp przednich, Światła do jazdy dziennej, Szyba czołowa ogrzewana, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Lewy przód - prod: Kormoran VANPRO WINTER rozm: 235/65R16C zuż: 10%
Prawy przód - prod: Kormoran VANPRO WINTER rozm: 235/65R16C zuż: 10%
Lewy tył - prod: Pirelli Carrier rozm: 235/65R16C zuż: 50%
Prawy tył - prod: Pirelli Carrier rozm: 235/65R16C zuż: 50%

1. Według Cepik okresowe badanie techniczne ważne do 2024-12-09
2. Brak książki serwisowej i instrukcji obsługi pojazdu.
3. Brak przewodu do ładowania.
4. Pojazd sprowadzony.
5. Przebiegu pojazdu nie weryfikowano, przyjęto na podstawie wskazań drogomierza.