Urządzenie do wymiany płynów hamulcowych ATE 2015r.

163248

Aktualna cena (bez VAT): 1 400,00 zł

Urządzenie do wymiany płynów hamulcowych ATE
Producent: ATE   Numer fabryczny: PF 07 09
Rok produkcji: 2015

Brak instrukcji obsługi i deklaracji zgodności.

3.10.1. Charakterystyka techniczna
- Producent/dostawca - ATE
- Typ - FB30
- Numer serii - PF 07 09
- Rok produkcji - 2015
- Ilość płynu: 5-30 ltr
- Zasilanie: 100-240 V ~, 50 - 60 Hz
- Wydajność pompy: około 1,1 ltr /min
- Wydatek pompki ssącej: około 1,0 l/min
- Stopnie ciśnienia: 0,4 bar, 1,0 bar i 2,2 bar
- Automatyczne wyłączenie pompy: przy ok. 9 mm poziomu płynu w pojemniku
- Długość kabla sieciowego: 5 m
- Wymiary: 915 x 475 x 380 mm
- Waga: 16,9 kg

Elektryczne urządzenie do wymiany płynów hamulcowych ATE typ FB30 w tym najnowszych płynów o niskiej lepkości oraz do odpowietrzania układów hamulcowych współczesnych pojazdów wyposażonych w złożone systemy regulacji elektronicznej, konieczne jest użycie nowoczesnych urządzeń. Dzięki innowacyjnemu systemowi elektronicznej regulacji ciśnienia z predefiniowanymi stopniami ciśnienia i praktycznej obudowie, nowy ATE FB 30 jest przełomowym rozwiązaniem wśród urządzeń do odpowietrzania układów hamulcowych. Urządzenie ATE -30 S wszystkie funkcje, takie jak odsysanie płynu hamulcowego, napełnianie oraz odpowietrzanie układu hamulcowego ze zdefiniowanym ciśnieniem, wybiera się przy pomocy pokrętła. Prawidłowe funkcjonowanie wybranego zakresu pracy jest sygnalizowane odpowiednimi diodami kontrolnymi. Do odsysania służy wbudowana, pracująca niezależnie i wyjątkowo solidnie wykonana pompka. Przez wyciągany wąż spiralny z długą lancą ssawną można łatwo opróżniać nawet trudno dostępne zbiorniczki wyrównawcze. Filtr wbudowany w wąż odsysający chroni pompkę odsysającą przed zatkaniem większymi zanieczyszczeniami. Urządzenie do wymiany płynów hamulcowych ATE typ FB30 złożone w magazynie, brak możliwości sprawdzenia podczas pracy i potwierdzenia sprawności, brak specyfikacji zakupu uniemożliwia sprawdzenie kompletności. ( brak zbiorników ) Widoczne ślady użytkowania, uszkodzenia mechaniczne oraz zabrudzenia, wymaga przeglądu serwisowego, ewentualnych napraw. Opinia o cenie nie jest ekspertyzą techniczną ani ofertą handlową. Przed zakupem, należy obejrzeć.