TOYOTA YARIS 1.0 HATCHBACK ACTIVE 2016r.

150576

1 dzień 20.06.2018 godzina 10:04:00

2

Aktualna cena (bez VAT): 25 800,00 zł

TOYOTA YARIS
Marka, Model, Wersja wyposażenia: TOYOTA YARIS 1.0 HATCHBACK ACTIVE ACTIVE   Rodzaj pojazdu: OSOBOWY
Rok produkcji: 2016   Liczba miejsc: 5
Rodzaj paliwa: Benzyna   Typ nadwozia: Hatchback
Przebieg odczytany: 43948km   VIN: VNKKL0D310A231494
Kolor: CZERWONY   Nr rejestracyjny: KR3Y484
Kolor metallic: Nie   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2017-04-14
Silnik: 998ccm (Moc 69KM)   Data pierwszej rejestracji za granicą: -
Skrzynia biegów: Manualna   Data następnego badania technicznego: 2020-04-14

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch silnika w warunkach parkingowych w normie. Stwierdzono powiększony poziom wibracji podczas pracy silnika. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Popękany chwytak powietrza do silnika. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych.

Barwa nadwozia – czerwona. Zderzak przedni – porysowany w części dolnej, pęknięty po stronie prawej, odkształcony po stronie lewej, pęknięta listwa chromowana, uszkodzone wypełnienie, miejscowe zarysowania na poszyciu zewnętrznym, brak spasowania z nadwoziem. Połamane mocowanie osłony chłodnicy. Zagięte górne wzmocnienie czołowe. Połamane mocowanie reflektora lewego. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej, pokrywa odstaje od nadwozia. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Próg prawy - ubytki lakieru w części przedniej. Zderzak tylny – zarysowania po stronie prawej, drobne zarysowania. Drzwi tyłu nadwozia – drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – drobne zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne zarysowania. Błotnik lewy – odpryski lakieru w części przedniej, drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Zmierzona grubość powłoki lakierowej zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: 133µm.

Skrzynia biegów – manualna 5 biegowa. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki. Obręcz koła zapasowego - stalowa.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich i kanapy tylnej – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Rozdarcie tapicerki siedziska kanapy tylnej w części lewej.

ABS, Felgi aluminiowe, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, Radio CD, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia

Lewy przód - prod: Bridgestone Ecopia EP25 rozm: 175/65R15 zuż: 70%
Prawy przód - prod: Bridgestone Ecopia EP25 rozm: 175/65R15 zuż: 70%
Lewy tył - prod: Bridgestone Ecopia EP25 rozm: 175/65R15 zuż: 30%
Prawy tył - prod: Bridgestone Ecopia EP25 rozm: 175/65R15 zuż: 30%
Zapas - prod: Dunlop rozm: 125/70R16 zuż: 10%

1. Książka serwisowa - brak wpisów.