Skoda Superb 2.0 TDI Ambition DSG 2021r. DW6NY82 Magnice
411179
| Marka, Model, Wersja wyposażenia: | Skoda Superb 2.0 TDI Ambition DSG Ambition | VIN: | TMBAR7NP7N7006997 | |
| Rok produkcji: | 2021 | Nr rejestracyjny: | DW6NY82 | |
| Rodzaj paliwa: | Olej napędowy | Data pierwszej rejestracji w kraju: | 2021-08-05 | |
| Przebieg odczytany: | 133325km | Liczba kluczy: | 2 | |
| Kolor: | CZARNY | Czy jest instrukcja obługi: | Tak | |
| Kolor metallic: | Tak | Czy jest książka przeglądów: | Nie | |
| Silnik: | 1968ccm (Moc 200KM/147KW) | Masa całkowita: | 2084 | |
| Skrzynia biegów: | Automatyczna | Masa własna: | 1551 | |
| Liczba drzwi: | 5 | Dopuszczalna masa całkowita: | 2084kg | |
| Rodzaj pojazdu: | SAMOCHÓD OSOBOWY | Data następnego badania technicznego: | 2026-08-03 | |
| Liczba miejsc: | 5 | Instalacja gazowa: | Nie | |
| Typ nadwozia: | Liftback | Hak: | Nie |
Barwa nadwozia – czarna z efektem metalicznym. Zderzak przedni – drobne zarysowania i odpryski lakieru na poszyciu zewnętrznym. Szyba czołowa – odprysk z pęknięciem, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – punktowe zagięcie poszycia, odprysk lakieru z korozją, miejscowe odpryski lakieru, drobne zarysowania. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe przednie – miejscowe zarysowania. Drzwi prawe tylne – cztery punktowe zagięcia poszycia, miejscowe otarcia, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – dwa punktowe zagięcia, drobne zarysowania. Zderzak tylny – drobne zarysowania. Lampa tylna prawa - miejscowy odprysk klosza. Drzwi tyłu nadwozia – odprysk lakieru ok. 4mm, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku lewego – punktowe zagięcie, miejscowe zarysowania. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – odprysk lakieru w części przedniej, drobne zarysowania.
Pokrywa komory silnika – do 179µm. Błotnik prawy przód – do 163µm. Drzwi prawe przednie – do 165µm. Drzwi prawe tylne – do 163µm. Poszycie tylne boku prawego – do 175µm. Drzwi tyłu nadwozia – do 167µm. Poszycie tylne boku lewego – do 226µm. Drzwi tylne lewe – do 166µm. Drzwi lewe przednie – do 157µm. Błotnik lewy przód – do 155µm. Dach – do 181µm. Słupek A lewy – do 177µm. Słupek A prawy – do 159µm.
Skrzynia biegów – automatyczna. Działanie skrzyni biegów w warunkach parkingowych w normie. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich 4 sztuki - drobne zarysowania. Pojazd wyposażony w zestaw naprawczy do opon z kompresorem.
Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa, przetarcia dźwigni selektora biegów. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowe zabrudzenia. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza.
Klimatyzacja 2 strefowa.
Monitorowanie zmęczenia kierowcy.
Asystent wyjazdu.
Virtual cockpit.
ABS, ASR, BLIS (system monitorowania martwego pola lusterek zewnetrznych), Czujnik deszczu, Czujnik odległości przy parkowaniu (przód i tył), czujnik ciśnienia ogumienia, Dotykowy ekran, Elektryczne podnoszenie szyb (przód i tył), Elektryczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika, ESP (układ stabilizacji toru jazdy), Felgi aluminiowe, Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości, Fotel pasażera z manualną regulacją wysokości, Fotele przednie z funkcją podgrzewania, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Kierownica skórzana, Klimatyzacja (automatyczna), Komputer pokładowy, Lakier metalik, Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane, Lusterka boczne składane, Poduszka kierowcy, Poduszka pasażera, Poduszki boczne, poduszka kolanowa kierowcy, Poduszki (system kurtyn), Spryskiwacze lamp przednich, Światła do jazdy dziennej, Światła przeciwmgielne, Tempomat, Uchwyty Isofix, Wskaznik temperatury zewnętrznej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany), Zderzaki w kolorze nadwozia, Zestaw do naprawy przebitej opony
Lewy przód - prod: Pirelli Cinturato P7 rozm: 215/55R17 zuż: 50%
Prawy przód - prod: Pirelli Cinturato P7 rozm: 215/55R17 zuż: 50%
Lewy tył - prod: Bfgoodrich G-Grip rozm: 215/55R17 zuż: 50%
Prawy tył - prod: Bfgoodrich G-Grip rozm: 215/55R17 zuż: 50%
1. Termin badania technicznego – 03.08.2026.