Ploter ROLAND VG2-640 2021r.
412329
| Producent: | Roland | Numer fabryczny: | KEY 2081 | |
| Rok produkcji: | 2021 |
Nazwa: PLOTER
Model: VG2-640
Rok produkcji: 2021
Wytwórca: ROLAND
Kraj wytworzenia: Tajlandia
Nr identyfikacyjny: KEY 2081
• Zasilanie 220 - 240 V/50-60Hz
• Masa 204 kg
• Wymiary 294 × 75 × 131 cm
• Moc 1090 W
• Szerokość materiałów 315 do 1625 mm
• Rozdzielczość druku Maks. 1200 dpi
• Typ drukujący-tnący
Przedmiot szacowania: ploter drukująco -tnący, oferujący drukowanie piezoelektryczne atramentem ekosolwentowym.
• nośnik, licencja oprogramowania dedykowanego
Uszkodzenia
• nie stwierdzono widocznych zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych
• niewielkie zarysowania powłoki
• widoczne ślady użytkowania
• nie zwraca komunikatu o błędach
Historia napraw i konserwacji
• dokumentacja serwisowa / historii napraw i konserwacji
• gwarancja