Peugeot / Partner Boxer 335 2.0 BlueHdi L3 USZKODZONY 2018r. DW7V781 Magnice

293702

Aktualna cena (bez VAT): 50 300,00 zł

DW7V781 Peugeot Boxer 335 BlueHDi L3 Podwozie, kab
Marka, Model, Wersja wyposażenia: Peugeot / Partner Boxer 335 2.0 BlueHdi L3   Nr rejestracyjny: DW7V781
Rok produkcji: 2018   Data pierwszej rejestracji w kraju: 2018-07-19
Rodzaj paliwa: Olej napędowy   Liczba kluczy: 2
Przebieg odczytany: 183061km   Czy jest instrukcja obługi: Tak
Kolor: Biały   Czy jest książka przeglądów: Tak
Silnik: 1997ccm (Moc 130KM/96KW)   Masa całkowita: 3500
Skrzynia biegów: Manualna   Masa własna: 2205
Rodzaj pojazdu: CIĘŻAROWY   Data następnego badania technicznego: 2023-07-19
Liczba miejsc: 7   Instalacja gazowa: Nie
Typ nadwozia: Skrzyniowy   Hak: Tak
VIN: VF3YC2MHU12H44957

Silnik pojazdu częściowo rozmontowany. Głowica - stwierdzono zatarcia na łożyskowaniu wałków rozrządu. Stwierdzono zatarcia na czopach wałków rozrządu. Stwierdzono uszkodzenie napinacza układu rozrządu. Dalsza weryfikacja stanu silnika możliwa po demontażu elementów silnika.

Rozstaw osi - ok 4000mm. Zawieszenie przednie i tylne – brak możliwości sprawdzenia działania układów. Układ kierowniczy – brak możliwości sprawdzenia działania układu, zalecane sprawdzenie geometrii i luzów układu w warunkach stanowiskowych. Układ hamulcowy – brak możliwości sprawdzenia działania układu, powiększone zużycie elementów ciernych układu. Układ wydechowy – pokryty korozją.

Barwa nadwozia – biała. Reflektory przednie, osłona chłodnicy, wzmocnienia przednie - zdemontowane, znajdują się w pojeździe. Zderzak przedni – zarysowania po stronie prawej, drobne zarysowania. Szyba czołowa – odprysk z pęknięciem, drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – naklejka reklamowa, drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Lusterko prawe - połamana obudowa. Drzwi prawe przednie – odpryski lakieru, naklejka reklamowa, drobne zarysowania. Drzwi prawe tylne – drobne zarysowania. Próg prawy - głębokie zarysowania na odcinkach ok 130mm oraz 130mm, zagięcie na odcinku ok 50mm, ogniska korozji w części przedniej. Zderzak tylny – zagięcie po stronie prawej na odcinku ok 50mm z ubytkami lakieru, głębokie zarysowania z ogniskami korozji w części środkowej, drobne zarysowania. Popękane klosze tylnych lamp zespolonych. Drzwi lewe tylne – drobne zarysowania. Drzwi lewe przednie – odpryski lakieru o średnicy ok 10mm, 10mm, 10mm, 15mm, 10mm, 5mm, 6mm, zagięcia punktowe po stronie wewnętrznej, naklejka reklamowa, drobne zarysowania. Rozdarta uszczelka wnęki drzwi lewych przednich. Błotnik lewy – głębokie zarysowania na odcinku ok 15mm, drobne zarysowania. Lusterko lewe - popękana obudowa. Słupek lewy przedni - odprysk lakieru. Dach – liczne odpryski lakieru z ogniskami korozji, drobne zarysowania. Próg lewy - zagięcie na odcinku ok 200mm, ubytki lakieru na odcinku ok 40mm. Powiększona grubość powłoki lakierowej błotnika prawego: do 184um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 102um.
Zabudowa ładunkowa, stwierdzono: Zabudowa skrzyniowa. Miejscowe zagięcia i zarysowania burt. Pęknięty prawy narożnik burty tylnej. Wymiary przestrzeni ładunkowej: długość ok 2750mm, szerokość ok 2100mm, wysokość burt ok 400mm.

Skrzynia biegów – manualna 6 biegowa. Brak możliwości sprawdzenia działania skrzyni biegów. Napęd na oś przednią. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół - stalowe 5 sztuk.

Deska rozdzielcza i poszycia tapicerskie wnętrza pojazdu – miejscowe zarysowania z ubytkami tworzywa. Poszycia tapicerskie foteli przednich, kanapy tylnej, wykładzin podłogi i podsufitki – miejscowo zabrudzone. Układ klimatyzacji wymaga sprawdzenia szczelności, uzupełnienia czynnika roboczego oraz oczyszczenia parownika i układu dolotowego powietrza do wnętrza. Półka górna - nawiercone otwory. Spękania tapicerki siedziska fotela kierowcy.

Tapicerka ze sztucznej skóry.

ABS, ASR, Hak, Immobilizer, Kierownica wielofunkcyjna, Klimatyzacja, Lusterka boczne sterowane elektrycznie, Poduszka kierowcy, Światła do jazdy dziennej, Wspomaganie układu kierowniczego, Zamek centralny (zdalnie sterowany)

Lewy przód - prod: Hankook Winter RW06 rozm: 215/70R15 C M+S zuż: 85%
Prawy przód - prod: Hankook Winter RW06 rozm: 215/70R15 C M+S zuż: 85%
Lewy tył - prod: Falken Eurowinter VAN01 rozm: 215/70R15 C M+S zuż: 30%
Prawy tył - prod: Falken Eurowinter VAN01 rozm: 215/70R15 C M+S zuż: 30%
Zapas - prod: Continental rozm: 215/70R15C zuż: 65%

1. Termin badania technicznego: 19.07.2023.
2. Książka serwisowa z wpisami przy stanie drogomierza: 50726km, 100021km, 152500km.